چرا شورایِ ملی نباید از کشورهایِ خارجی و یا یک سرمایه دار، کمکِ مالی دریافت کند؟ ۹

تامین پول برای برگزاری اجلاس شورای ملی، پاشنه آشیل این شورا است؛ چه آنکه اگر از کشورهای خارجی کمک بگیرد، دیگر مستقل نخواهد بود و اگر از یک اسپانسر به عنوان سرمایه گذار بپذیرد، تا اَبد در زیر دین آن سرمایه گذار باقی خواهد ماند و زمینه فساد فراهم می شود. اجازه بدهید مثالی بزنم:

می دانیم که قطر و عربستان و چند کشور دیگر منطقه، مدتی است که حرکت خطرناکی را برای تجزیه ایران آغاز کرده اند، از تلاش برای راه اندازی و سرمایه گذاری در تلوزیون های ماهواره ای گرفته تا کمک مالی به چند گروه سیاسی مشکوک. آنها به خوبی می دانند که ایرانی دموکرات و سکولار، بیشترین خطر برای آنهاست و حتی از جمهوری اسلامی نیز برای آنها خطرناک تر است.

شورای ملی ایران، یک سازمان غیر انتفاعی است که خواستار دریافت کمک از کشورهای غربی و یا اسپانسرهای خارجی نمی باشد چرا که می خواهد مستقل، استوار و وفادار به ایران و ایرانی باقی بماند؛ بهتر است با کمک مالی بدین شورا، گامی در راستای رسیدن به آزادی، دموکراسی و سکولاریسم برداریم.

شورای ملی ایران، یک سازمان غیر انتفاعی است که خواستار دریافت کمک از کشورهای غربی و یا اسپانسرهای خارجی نمی باشد چرا که می خواهد مستقل، استوار و وفادار به ایران و ایرانی باقی بماند؛ بهتر است با کمک مالی بدین شورا، گامی در راستای رسیدن به آزادی، دموکراسی و سکولاریسم  برداریم.

آن ها می دانند که اگر در ایران دموکراسی برقرار شود، ایران سریعن به کشور قدرتمندی تبدیل می شود و یکی از اولین سوال های مردم ایران، این خواهد بود که چرا در کشورهای منطقه (چون عربستان) نباید دموکراسی مستقر شود و چرا باید این چنین حقوق بشر در آن کشورها لگد مال گردد؟

اکنون کشورهای غربی، چشم خود را بر نقض حقوق بشر در عربستان و یا دیگر کشورهای عربی منطقه می بندند؛ چرا که به کمک آنها برای مقابله با ایران، نیاز دارند. اما در صورتی که در ایران دمکراسی مستقر شود، غرب دیگر دلیلی برای چشم پوشی ندارد و این کشورها، با مشکلات عدیده ای روبرو خواهد شد.

فرتور کریم عبدیان را در حال مصاحبه با العربیه و سخن گفتن از جدایی طلبی و حق فدرالیسم قومی نشان می دهد. تا زمانی که شورای ملی تشکیل نشود و اپوزوسیون ایران از سوی دولت های غربی به عنوان یک آنترناتیو جدی پذیرفته نگردد، امثال کریم عبدیان به خود جرأت می دهند تا در هر جایی، از تجریه ایران سخن بگویند.

فرتور کریم عبدیان را در حال مصاحبه با العربیه و سخن گفتن از جدایی طلبی و حق فدرالیسم قومی نشان می دهد. تا زمانی که شورای ملی تشکیل نشود و اپوزوسیون ایران از سوی دولت های غربی به عنوان یک آنترناتیو جدی پذیرفته نگردد، امثال کریم عبدیان به خود جرأت می دهند تا در هر جایی، از تجریه ایران سخن بگویند.

ماحَصل کلام این است که اگر این شورا، از منبعی غیر از مردم ایران کمک بگیرد، یا استقلال خود را به خطر انداخته و یا از هم اکنون، تخم فساد در آن کاشته شده است. اکنون که با همدلی تعداد زیادی از آزادی خواهان، یک شورای ملی مستقل در شرف تاسیس است، شورایی که کاملا مستقل است و حتی حاضر نیست اسپانسر بپذیرد و تنها تکیه اعضای آن برای برگزاری اجلاس، دریافت کمک مالی از ایرانیان آزادی خواه است.

واقعیت این است که بارها شاهد افراد کلاشی بوده ایم که برای منافع شخصی، از نام فعالیت سیاسی و آزادی خواهانه سو استفاده کرده اند و از مردم کمک مالی جمع کرده اند و بر سر مردم کلاه گذاشته اند، اما این بار قضیه فرق می کند؛ شخصی نیکوکار و معتبر، چون آقای نادر درمانی (ایرانی ساکن کانادا)  مسولیت حساب بانکی را پذیرفته و معتمد آن شده است. از طرفی نیز یک شرکت مستقل و بزرگ کانادایی با نود سال سابقه بازرسی، بر کار این شورا و حساب های مالی آن نظارت خواهد کرد و شبهه هر گونه سو استفاده از بین می رود.

 • Mehdiniyakhak

  چون باید ایران را ساخت گرچه با استخوان خویش.

 • Pariya12669

  هرگز نگسلد مهر تو زجان وتن من ایران.

 • Xoramdin

  Aghaye Reza Pahlavi ve Khanevade dar saal  e  ۱۹۷۹ bish az 63 Milliard Dollar byroon  keshiydan ve sarf zengeghi zalu sefatshan kardeand. bad nemybood andaki az poolhaye mardom sarfe in haraket myshod. 

 • viva iran

  این Mostarab Arjhang معلوم نیست چه خریه ولی هرچی هست ایرانی نیست . داره کاری میکنه که شما به ترکها و کردهای ایران فحش بدید ….آگاه باشید که همیشه افراد مزدور و پستی در همه دوران مثل این شخص بودن و هستند …. یادتون نره که ترکها و کردها و عربهای با شرف و غیوری هم داشتیم که برای ایران جنگیدن … 
  پس خواهشن جنگ را به قومیت نکشونید و همدیگرو فحش ندید … 
  به قومیت توهین نکنید …

  راستی Mostarab Arjhang چطوره وقتی یاد ایران میافتی به این فکر کنی که مثل یه  جوجه کلاغ زشت داری در آشیانه یک شاهین و زیر بال و پرش زندگی میکنی …. شاید اینطوری یکم عزت نفس پیدا کردی و تونستی با شرافت زندگی کنی … خوبه ؟

  • مستراب الدنگ(سهراب ارژنگ)

   جا تره و بچه نیست! نادان از خودت نپرسیدی که اگر کسی کامنت تو را بخونه از خود سوال نمیکنه که پس نوشته مستراب الدنگ کو؟ چرا سانسور شده؟ مگه چه نوشته بود؟ نادان بجای انتقاد از من از اونایی که سانسور میکنند انتقاد کن!

 • Mostarab aldang

  در مورد علت نامیده شدن این قوم کثیف به اسم پارس اسناد یا مدارکی در دست نیست ولی رفتار سگ گونه این نجس ها این نظریه شباهت پارس کردن سگ با این قوم را تقویت میکند .یک نظریه که استاد بزرگ ناصر پورپیرا مطرح میکند و بسیار نزدیک به واقعیت است این است که قوم یهود برای آزادی خود از بابل این قوم وحشی های هند وکش را اجیر میکند و پس از رهایی از بابل در کشتار فجیح به نام پوریم دست به قتل و کشتار خود این قوم اجیر شده میپردازند و این قوم به این اسم پارس یا پاسبان که همان پارس سگ برای پاسبانی است متداول میشود .در حادثه پوریم قریب به اتفاق این پارسبانان سگی یهودیان با خیانت استر غافلگیر شده به قتل میرسند و در اصل کلمه پارس با سگ بدین صورت عجین میشود . در نوشته های بعدی به علل ازدواج با محارم این مجوس ها میپردازیم

  • Dassandoo

   آقای mostarab aldang خدا یه عقلی به تو و بقیه نژادپرست ها اعم از فارس و ترک و عرب و کرد و. . . . بده .
   با امید به تشکیل و موفقیت شورای ملی .
   فارس + کرد+عرب+بلوچ+ترک+ترکمن+گیلک+ . . . . = ایران
   فارس=کرد=عرب=بلوچ=ترک=ترکمن=گیلک=بقیه  زبانها و نژادها

   شرم بر نژادپرستی

 • farafakany bihudeh

  تا رهبر ایران و چند تا سپاهی بی اطلاع از سیاست هر روز و هر شب به نفع روسیه و پوتین و جنایتکارانی مثل اسد و بر علیه منافع ملی کشور ایران و مردم ایران لجن پراکنی میکنند و در امور اعراب و دیگران در منطقه دخالت و دایه مهربان تر از مادر برای اعراب هستند این نامه ها و اینکه مردم ایران دموکرات و لیبرال و هوادار امریکا هستند پشیزی ارزش ندارد . آنها به دولت ایران نگاه میکنند نه مردم ایران . به همین دلیل عربستان سعودی و حتا پاکستان که تامین کنندگان اصلی تروریست های اسلامی بوده اند و همه تروریست ها از کشور های آنها بوده اند مشکلی در امریکا ندارند . به جای این حرفها به رهبر جمهوری اسلامی فشار بیاورید و به سپاه . نامه نوشتن به ترامپ فایده ای ندارد . نامه به دولت ایران بنویسید و در خیابانها تظاهرات کنید علیه این عرب پرستان روسی تا هر رئیس جمهوری در امریکا و هر نخست وزیری در اروپا بیاید اقداماتش تاثیری بر ایرانیان نداشته باشد . وگرنه بنده روزی را میبینم که نه تنها مردم ایران در داخل روی خوش زندگی را نبینند بلکه هیچ جایی در جهان به ایرانیان پناه ندهد مثل مردم سوریه میشوید . روزی را میبینم که همه ایرانیان خارج از کشور را مورد حمله و دستگیری و انزوا قرار دهند . ما قربانی خمینی -خامنه ای – مارکسیست های روسی هستیم . بی خود به اوباما و نتانیاهو و ترامپ و … اعتراض نکنید . آنها به دنبال منافع کشور و مردم شان هستند شما دنبال منافع روسیه و سوریه اسد و عراق صدام و لیبی قذافی . آیا عربی هست که اینقدر نگران مردم ایران و یا ایران باشد ؟ آیا یک روس هست که منافع ایران را به منافع روسیه ترجیح دهد . از چه مینالید

  از ماست که بر ماست . هیچ ملتی و هیچ دولتی اینقدر در امور دیگران بدون دلیل دخالت نمیکند