شکنجه و بی حرمتی نسبت به بانوان بزرگوار کشورمان، از چه فرهنگی سرچشمه می گیرد؛ ایرانی، و یا تازیان؟ ۲۹

 مقام و منزلت زن به هرعنوانی چون؛ دختر، خواهر، مادر، و مادر بزرگ نزدما گرامی و محترم است. ما بدانان ارج می نهیم، و در صدر می نشانیم. این فرهنگ ایران باستان است که در خانواده های با اصالت و نیکومنش آن را تجربه می کنید. ولی فرهنگ تازی و تازی گری، سوء استفاده جنسی مانند یک کالا از زن، زن را با مبلغی خریدن، و یا مخالفین عقیده یک آخوند را زندانی کردن .  اکنون ایران، سراسر برای بانوی ایرانی یک زندان است

مقام و منزلت زن به هرعنوانی چون؛ دختر، خواهر، مادر، و مادر بزرگ نزدما گرامی و محترم است. ما بدانان ارج می نهیم، و در صدر می نشانیم. این فرهنگ ایران باستان است که در خانواده های با اصالت و نیکومنش آن را تجربه می کنید. ولی فرهنگ تازی و تازی گری، سوء استفاده جنسی مانند یک کالا از زن، زن را با مبلغی خریدن، و یا مخالفین عقیده یک آخوند را زندانی کردن . اکنون ایران، سراسر برای بانوی ایرانی یک زندان است.

فرهنگ ایران باستان مالامال از احترام و مهرورزی نسبت به بانوان است. زنان در هرسن و سال مقام و جایگاهی والا و پراز احترام در میان مردان داشتند. زندگی زناشویی یک زندگی مشترک و دوگانه و با برابری، همدوشی، و همکاری زن و مرد اداره می شد و میان زن و مرد مقامی بالاتر و یا پایین تری وجود نداشت.

زنان نه تنها شمع فروزان و مشعل سوزان خانواده بودند، بلکه در اجتماع نیز در بیابان و مزرعه، در باغ و کشتزار، دوش به دوش مردان به کارهای تولیدی و سازندگی می پرداختند. در کارهای نظامی و تربیت سربازان جنگی نیز زنان هنرمند و سخت کوش ایران پا به پای مردان در تلاش بودند. چیزی که کمتر می توان در دنیای متمدن امروز از آن نشانی گرفت.

آنان که از سن بالاتری برخوردارند به خوبی به یاد می آورند پیش از آن که کشورمان باردگر در طلسم تازی زادگان گرفتار شود، در همه جا، و در همه کارها، چون باغداری و کشاورزی، زنان و دختران سخت کوش به کار می پرداختند. کلیه کارهای برداشت محصول، خرمن کوبی، چایکاری، پنبه کاری، و حتی جوانه زدن و فروش فراورده های کشاورزی با بانوان بود. و اما، با تسلط رژیم دور از هر خرد و اندیشه بر ایران، زنان فعال و سخت کوش کشورمان همه گونه تلاش و کوشش پیشین را ترک نمودند و گوشه نشین خانه و آشپزخانه شدند.

از آن جا که اسلام یک حزب واپس گرای سیاسی، دشمن هرگونه آزادی و آزادمنشی، و بسیار زن ستیز است، با نهایت بی رحمی و بی وجدانی نیمی از جامعه پویا و سرزنده ایرانی را نادیده گرفت، و آنان را به آشپزخانه و اطاق خواب روانه نمود. این رفتار نکوهیده و بسیار زشت دور از وجدان و آدمیت، بر بانوان گرانمایه و مردان منصف و باغیرت ایرانی سنگینی آمد. تا آن جا که بانوان برای دفاع از خود کمپین یک میلیون امضاء به وجود آوردند.

در این ویدیو شما  چهره مظلوم و ستمدیده این بانوان فداکار کشورمان که با دست خالی در برابر آخوند ایستادند و مبارزه کردند، می بینید. به نوع مجازات و دوران آن که بی تردید بستگی به تسلیم نشدن این فرزانگان است، پی خواهید برد. ما به وجود این عزیزان افتخار می کنیم. این ها گل سر سبد و موجب مباهات هر ایرانی اند.

این فعالیت و نمونه های دیگری که برای دفاع از حقوق دست رفته بانوان بود موجب گردید که رژیم جهل و جنایت آخوندی زن ستیز با بی شرمی و گستاخی این گرانمایه های کشورمان را مورد بی حرمتی بیشتر و دشمنی ذاتی خود قرار دهد و به آنان آزار و ستم هایی وارد سازد که نمونه هایی از آن در زیر به نگارش می آید:
۱ – شیوا نظر آهاری – فعال حقوق بشر، ۴ سال زندانی در کرج و ۷۴ ضربه شلاق.
۲ – پریسا کاکایی – ۵ سال زندانی.
۳ – شیوا کمالی پور آزاد – گزارش گر، به طور وحشیانه دستگیر، و به اوین فرستاده شده است.
۴ – پیمان پناه – دختر ۱۶ ساله بهایی – ۴ مارس ۲۰۱۱ دستگیر و تا کنون خبری از او نیست.
۵ – درسا سبحانی – عضو کمپین یک میلیون امضاء، از دانشگاه بیرون شده، و به تازگی زندانی او یکسال کاهش یافته است.
۶ – فرح واضحان – به ایران بازگشت را از دختر سرطانی خود بازدید کند. پس از دیدار کوتاهش در بیمارستان به زندان فرستاده شد.
۷ – فرانک فرید – در تبریز پس از حمله و مجروح کردن کامل، او را دستگیر و به زندان بردند.
۸ – هاله سبحانی – فعال حقوق زنان، در هنگام سوگواری مرگ پدرش به قتل رسید.
۹ – ژیلا بنی یعقوب – روزنامه نگار، برای نوشتن ۲مقاله انتقادی از رژیم دستگیر و زندانی شده است.
۱۰ – کتایون شهابی – فیلم ساز، به دلیل همکاری با بی بی سی دستفیر شده است.
۱۱ – محبوبه کرمی – فعال حقوق زنان، محکوم به سه سال زندانی.
۱۲ – هانیه شتربان – در هنگام یورش به خانه پدرش دستگیر، و برای فعالیت در فیس بوک تحت محاکمه است.
۱۳ – مهدیه گلرو – با تقاضای فرجام ۶ ماه دیگر زندانی است.
۱۴ – منصوره بهکیش – متهم به عزاداری با مادران داغدیده دیگر.
۱۵ – نسرین ستوده – وکیل حقوق کودکان و حقوق انسانی، محکوم به ۶ سال زندانی، و ۱۰ سال محرومیت از کار قضایی.
۱۶ – شادی صدر – به دلیل اعتراض دستگیر. به ۶ سال زندانی و ۷۴ ضربه شلاق محکوم شده است.
۱۷ – شهناز رنجبر – عضو انستیتیوی مادران امروز، با تلفن تهدید شده است.
۱۸ – سمیه توحیدلو – جامعه شناس و دارای بلوگ در کامپیوتر. تاکنون ۵۰ ضربه شلاق خورده وچوب لای انگشتانش گذاشته اند.
۱۹ – سوسن غیاثوند – نویسنده داستان ها خیالی، در کرج دستگیر شده است.
۲۰ – سروه ویسی – ۲۳ ساله، دانشجوی مدیریت ورزش، برای اعتراض، به ۲ سال زندان محکوم شده است.

به انتظار چه نشسته اید؟ عجله نکنید، فریاد نکشید، داد و بی داد سر ندهید ، نوبت شما هم می رسد. زیرا رژیم جلاد منش و آدم کش ولایت وقیح، برای همه ۷۰ میلیون، دار و چوبه اعدام آماده کرده. این رژیم سوای چند میلیون امت خردباخته، بسیجی های جنایتکار، چند گله آخوند، و شماری پاسدار وطن فروش، به فرد دیگری نیاز ندارد. آنوقت می تواند بدون درد سر مملکت را بهتر و راحت تر میان «خودی ها»، بخش و تقسیم کند. (عکس از بهی لر)

به انتظار چه نشسته اید؟ عجله نکنید، فریاد نکشید، داد و بی داد سر ندهید ، نوبت شما هم می رسد. زیرا رژیم جلاد منش و آدم کش ولایت وقیح، برای همه ۷۰ میلیون، دار و چوبه اعدام آماده کرده. این رژیم سوای چند میلیون امت خردباخته، بسیجی های جنایتکار، چند گله آخوند، و شماری پاسدار وطن فروش، به فرد دیگری نیاز ندارد. آنوقت می تواند بدون درد سر مملکت را بهتر و راحت تر میان «خودی ها»، بخش و تقسیم کند. (عکس از بهی لر)

۲۱ – زهرا یزدانی – روزنامه نگار، به وسیله گروه امنیت رژیم در خانه دستگیر شده، و تا کنون خبری از او نسیت.
۲۲ – بهاره هدایت – پس از فرجام خواهی بازهم ۶ ماه دیگر زندانی است.
۲۳ – زینب بایزیدی – فعال کرد، در حال اعتصاب غذا.
۲۴ – نزهت امیرآبادیان – روزنامه نگار، رفورمیست، پس از دستگیری زندانی در اوین شده و وب سایت او را نیز بستند.
۲۵ – فریبا کمال آبادی – به دلیل بهایی بودن دستگیر شده و در زندان اوین است.
۲۶ – خدیجه مقدم – فعال حقوق بشر، دستگیر و زندانی است.
۲۷ – کبری بنا زاده امیری – فعال حقوق بشر، محکوم به ۲/۵ سال زندان، و ۳۰ ضربه شلاق.
۲۸ – لیلا توسلی – عضو جنبش آزادی، محکوم به ۲ سال زندان.
۲۹ – انسیه صفاریان – دانشجوی اخراجی رشته ریاضی، دستگیر شده و زندانی است.
۳۰ – هنگامه شهیدی – دستگیر، انتقال به بند ۲۰۹ اوین، و تحت شکنجه شدید است.
۳۱ – فاطمه عرب سرخی – دستگیر شده و در اوین است.
۳۲ – ژینوس غضنفری سبحانی – منشی سابق دفاع از حقوق بشر، محکوم به ۲ سال زندان.
۳۳ – فرزانه روستایی – روزنامه نگار، از ۲۸ نوامبر محاکمه او آغاز شده است.

در این ویدیوی بسیار غم انگیز و تأثر آور، چند اوباش که به حیوان درنده و و حشی بیشتر میمانند تا یک انسان، با زور و قلدری به زنی مظلوم و درمانده تجاوز می کنند.زن، پس از این جریان ناگوار خود کشی می کند. رژیم ادعا کرده که متجاوزین را اعدام نموده است. درستی و یا نادرستی این ادعا برای ما نامعلوم است.

اینها شمار اندکی از بانوان گرامی کشور ما می باشند که نهایت بی احترامی به آنان شده، و تحت شکنجه و محاکمه های دور از اخلاق و عفت انسانی قرار می گیرند. احیاناً مزدوران رژیم با بیشرمی و درندگی به عده ای از آنان دست درازی و خدای نا کرده تجاوز هم می کنند.
از آن چه گفته شد، وظیفه اخلاقی، انسانی، شرافتی، و میهنی فرد فرد ایرانی، از کوچک و بزرگ، زن و مرد، به ویژه بانوان مقیم کشورهای دیگر، ایجاب می کند که با تمام نیرو و قدرت خود، این ظلم و ستم های بیکران و بی حرمتی به مقام بانوان کشورمان را به گوش مردم جهان برسانند و از آنان کمک و یاری بخواهند.

در هر کشوری بهتر است تشکیلاتی به وجود آورند، با سخنرانی و نشان دادن فیلم و تصویر، مقامات اداری و فرهنگی کشور میزبان خود را با اینگونه ستم و بیدادگری آشنا کنند. بی تردید تلاش همگی به جایی خواهد رسید و آخوند دست بی حرمتی خود را از روی بانوان گرامی ما بر خواهد داشت. به امید تلاش شبانه روزی تک تک بانوان و آقایان نیک اندیش، و نیک پندار، و شنیدن اخباری نیکو و شادی آفرین.

 • RELAHEHF

  اشک ریختم وهزار افسوس برای زنان ایرانی که مورد بی احترامی آدمهای بی سواد و وحشی چون افغانها می شوند اګر آخوندها این همه زنان را بی ارزش نمی کردند این افغانهای وحشی چنین به زن ایرانی بی احترامی نمی کردند کاش آنقدر قدرت داشتم که می توانستم اینها را از بین ببرم

  • Ghhj

   همشون اعدام شدن

  • Dgdsfg

   جامعه ی ما بیمار است این جامعه را نباید ساخت باید سوزاند تا اندکی ضرر به کشور های دیگر وارد نیاد ماجرای ما ماجرای میوه کرم خورده ای که اگه دورش نندازی همه میوه های دیگه رو خراب میکنه

 • Aopolotis

  یک واقعیتی هست که زنای دیروز با امروز فرق دارن زنای امروز خودمختار و پرو و دریده شدن ولی دیروزی های اینطوری نبودن. پس حقتونه.

  • Ghhj

   ما باید دقیقن با طرز فکرهای بیماری مثل این دوستمون مبارزه کنیم.

   • Ghfg

    دوست نداری چرا اومدی تو مگه زورت کردن بیای تو

  • complex

   khak barsare ahmaghet bokonan asan zanaye emrooz daridand to va amsale to ghalate ezafe bayad bokonind khejalat dare ablahhhhhhh

  • م.

   گوه نخور ، مادر به خطا، بیاند کون خواهر و مادر خودت بذارند هم حقشونه، خار کسده؟

 • Amir_236

  بی‌حرمتی به‌‌‌ بانوان از فرهنگ ایرانی‌ اسلامی سرچشمه می‌گیرد.
  تقصیر را به‌‌‌ گردن دیگران نیندازیم. ۳۵ ساله پیش در یه اتوبوس راهی‌ یکی
  از شهرستان‌های ایران بودم. یکی از مسافرین -حزب الهی هم نبود- در حال
  تعریف کردن داستانی برای بغل دستیش بود. هنز هم گفته‌های آن مسافر از یادم
  نرفته که به بغل دستیش میگفت: ” من بودم و بی‌ ادبی می‌شه زنک ” . منظر از
  زنک همسرش بود. راستش نه تازی بود و نه‌ عرب. ایرانی‌ ایرانی‌ و نه بعد از
  انقلاب.

  • Raha

   ادب ربطی به مذهب نداره , این از بی شخصیتی و انسان نبودن ٩٠ درصد مرد های ایران

 • laleh esfandiari

  ghalbam rish rish shod in videoro didam, kesafata :(((bemirin ishala

 • Yashar

  افغان کجا بود اینا هموطنای آشغال و پست فطرت خودمون بودن ،لهجه شون به شمالیا میخورد

 • اسمم نیما ومخالف ghhj

  اصلااین یارو رو بدید دست من که میگه زن حقشه بخصوص زن امروز تا من حق زن رو دستش بدم بی پدربی همه چیز این یه مسلملن کسکشه.

  • raha

   شما چرا عوض دادن حق به خودش با زنش کار داری ؟ اون که واسه زن – چه زن خودش چه مادرش چه زن شما – هیچ احترامی قائل نیست مردین حقشو بدین کف دست خودش

  • محسن

   زن های امروزی حقشونه این کارارو باهاشون بکنن. خیلی دیگه پر رو شدن

 • ایراندوست

  وقتی که انقلاب اسلامی در کشور ما شکل گرفت و نظام جمهوری اسلامی جایگزین نظام پاشاهی شد، اساسنامه ی آن نیز مورد تایید قرار گرفت درواقع مردم پذیرفتند که قوانین مدنی ی جاری کشور با احکام شرع تطبیق داده شود و از جمله یکی ازآنها رعایت حجاب بود، البته ولایت امر مسلمین که یکی از وظائف اصلیش نظارت کامل و تعیین
  خط مشی جریانات مذهبی سیاسی است، مصلحت کشور را در این دیدند که در این رابطه زیاد سخت نگیرند و قرار شد علاوه برچادر، مانتو و شلوار و مقنعه نیز ،هم در ادارات و هم در سایر مجامع عمومی به عنوان حجاب مورد قبول دستگاههای امنیتی واقع شود، البته عملاً بسیاری از زنان این محدودیت را هم رعایت نمی کنند و فقط درموارد خاص با
  بعضی از زنان که شورش را در می آورند با آنها برخورد می شود و با چند تذکر و یا نهایتا گرفتن تعهد و یا شاید جریمه که درست به آن واقف نیستم آزاد می شوند و بدنبال کارشان می روند، بالاخره اینجا که اروپا نیست یک کشور اسلامی است و بحمدالله زنان به داشتن حجاب عادت دارند و گرما و سرما را هیچوقت بهانه ی کسر شان در نوع
  پوشش معمول خود نمی دانند، حالا عده ای از این امر ناراضی هستند و یا مسلمان نیستند مشکل خودشان است، در هر کشوری که زندگی می کنیم باید مقررات مدنی آن کشورها را رعایت کنیم و مجبور به اطاعت از مقررات و قوانین آن هستیم. خیلی ساده است ، ارتباط تنگاتنگ زنان و مردان و مشارکت در وظایف کارهای روزمره در بیمارستانها و
  کارخانجات و دوایر و مؤسسات دولتی و غیر دولتی و غیره و غیره ایجاب می کند؛ هم مردان و هم زنان بگونه ای لباس بپوشند که بلحاظ مسایل جنسیتی و جذبه های شوق آور جنسی، انجام وظایفشان، تحت الشعاع قرار نگیرد و بکارشان برسند، هر امتیازی که بعضی از مردان و زنان به خودشان بدهند و بگویند ما این چنین نیستیم و ما از آن طرف آب آمده ایم و تربیت ما چنین و چنان است یا دروغ می گویند و یا عنین هستند و یا اگر هم راست بگویند تعدادشان انگشت شماراست و جنبه ی عمومی ندارد. پس این همه فیلمهای سینمایی باصحنه های فضاحت بار شهوت انگیز را اروپایی ها برای عمه ی پیر من می سازند یا برای جذب جوانان و اثر گذرای بر جان و روان آنان؟ جوانان بالغ و نوجوانان تازه به بلوغ رسیده در سطح جامعه بسیار است و از صبح تا بشب در حال رفت و شد بین زنان و دختران با هر تیپ و وضعیت آرایش و لباس پوشیدن هستند، قضاوت با شما که بگویید آیا همه سربزیر و آداب داننند و یا اینکه بعضی از آنها بادیدن حتی یک عکس ساده از یک زن زیبا آب از دهانشان سرازیر می شود، و بدین لحاظ آیا حجاب در همین حد ساده ای که هست رعایت شود و یا این که مسایل اخلاقی به فراموشی سپرده شود و هر کسی آزاد باشد هرچه می خواهد بپوشد

 • کسی که انسان است

  ….اگر آدمی همین است به گوش و چشم و دیدار/ چه میان آدمیت و میان نقش دیوار…کسانیکه فکر میکنن برهنگی آخر تمدن هست باید بدونن…حیوانات مخصوصا بوزینه ها(شرمنده اسم دست اندرکاران سایت رو بردم)آخر تندن اند….و درمورد امر به معروف و نهی از منکر باید بگم اگه این ها این عمل رو از خیلی قبلتر شروع کرده بودند هم کارشون راحتتر شده بود و هم دست مزدوران آمریکا و اسرائیل(باز هم شرمنده) از کشور کوتاه میشد…

 • آدم عاقل

  کسافت تو نویسنده فروخته شده هستی که کثافت کاری چند رذل اوباش رو به نظام واسلام ربط میدی. کافی یه نگاه به یاهوو و … بکنی تا ببینی از این ارازل اون طرف آب صد برابر ایران وجود داره.

 • ضد مرد – اگه مردی باشه –

  شما بیخود کردی این ویدئو رو گذاشتی که آبروی خانمه بره

  اون کثافات هارو باید زنده زنده آلت گه تناسلیشون رو برید بدش انداخت تو آتیش

  بعد نشست لذت برد از فریاد هاشون , اعدام که هیچه .

  ی توصیه دارم برای مادر ها از همون بچگی آلت پسر هارو با قفل زنجیر کنند , بکارت دحتر ها رو هم به خاطر بهداشت بردارند . اینجوری جامعه پاک و بی جرم جنایات میشه

 • علی

  شما هر چیزی اتفاق بیفته برچسب اسلام و ضد حکومت اسلامی میزنی روشون

 • علی

  تازه این تجاوز رو قبلا دیدم قبل ازاینکه تجاوز کنن خانومه برا مردا میرقصید که یکی دو نفرشون باهاش شوخی میکردن هی دست مالی میکردن بعدش کم کم تجاوز رو شروع کردن

 • hossen

  با سلام ۱۴۰۰ ساله گریه میکنید که تازیان همچی ما را بر باد دادن واقعا شرم اور است اخر این چه فرهنگیه که با حمله چند نفر تازی اون هم بی سودا الان ۱۴۰۰ ساله نتونسته به فر هنگ خودش برگرده من الان ۴۰ سالمه ایرانیا تا زمانی از این عادت کثیف دست نکشن که تمام مشکلاتشون بر گردن دیگران نندازند و با بداند که هر مشکلی هست از خودشه نه از تازی ونه انگلیس ایرانی جماعت اگر روزشو با دروغ شروع نکند ان روز روز خوبی نیست براش

 • حسین

  کاش این ویدئوی آخری رو نمیذاشتین بسیار دردناک بود تمام دست و پا و بدنم میلرزه بغضم گرفته مرگ بر شهوت

 • Parvaneh

  This is why Iranian women are so oppressed not only by men but also by regime, pro-Russian Marxists, Islamist Marxists, and Mellimozhekist as well.
  Nobody talks about Parvaneh Forouhar. They are all busy sucking Putin’s dick. That is the only thing they are worried about. What Putin wants in Ukraine, in Syria, in Nozheh, and around the world. You should ask them:
  All pro-Russian Marxists and Putin dick suckers from Ganji to Borghei are back in business of exaggerating about American danger
  Where is your article about the greatest woman in Iran Parvaneh Forouhar who was massacred by Islamic Republic of Russia in Iran
  You suck Putin’s dick
  She was Iranians’ Farvehar
  Our Zhandark
  Pro-Russian Marxists and their allies Islamist Marxists knew very well that Dr Mosadegh and his true followers were the real danger for a Russian poppet Baasy Islami government in Iran
  Toudeh party, Fadayee, Khatte emame Rousi, and melli mozheki have Forouhars’ blood on their hands
  The Red and Black fundamentalists are Russian agents in Iran and have been since they were born

 • Hamare

  هدف شما از گذاشتن این فیلم در سایت تان چیست؟ اگر قصد شما نشان دادن کار این چند حیوان وحشی است که کل وجود و ماهیتشان و شناسه شان همان آلت تناسلی آنهاست و این چنین پر عقده نسبت به یک انسان دیگر عمل می کنند و می خواهید از این طریق جلوی این کارها را درجامعه افغانستان بگیرید. که اشتباه می کنید. تا زمانی که یک رژیم وابسته و دست نشانده امپریالیسم در آنجا حکومت می کند مانند رژیم جهل و جنایت جمهوری اسلامی ایران. و زن به چشم یک موجود پست به حساب میاد و ملک یک مرد محسوب می شود. این چنین اعمال غیرانسانی هر روز رخ خواهد داد. پیام این فیلم از نظر من. جز این که به زنان آزاده و مبارز افغان و کلا دیگر زنان جهان بگوید که سرنوشت همه شماها همین است و غیر از این نیست. پس باید تو سری خور باقی بمانید . کتک بخورید هر روز و شب و از طرف شوهر خود تجاوز بشوید (چون بیشتر ازدواجها به اجبار و یا از روی فقر خانواده و یا در سنین کم حتی در سن بچگی انجام می گیرد و نظر دختر در نظر گرفته نمی شود) . ولی مطمئن باشید که این قبیل فیلم ها. راه مبارزه زنان این آب و خاک را سدی نخواهد بود و آنها همچنان برای احقاق حقوق خود مبارزه خواهند کرد. تا زمانی که به زن در وحله اول به عنوان یک انسان نگاه نشود. این قبیل حیوانات هم به کار خود ادامه خواهند داد. اگر توجه کرده باشید در فیلم متجاوزگر در حین عمل حیوانی خود مدام می گوید: دیگر این کار را نمی کنی که ؟ و زن بی دفاع هم با گریه می گوید نه دیگر این کار را نمی کنم!! این است تاثیر جهان سرمایه بر فرهنگ یک جامعه و شعور اجتماعی مردان آن(یا بهتر بگم نامردان ) که به آنها اجازه می دهد برای یک مو جود دیگر تصمیم بگیرند و تعیین تکلیف کنند و اگر زنی مقاومت کند و بخواهد مخالفت کند این چنین با او رفتار خواهد شد!!! مهم نیست که این زن چه کرده است. هیچ کس حق ندارد با انسان دیگری اینچنین رفتار کند.
  لطفا این فیلم را بردارید.

 • sansorchian.zedde zan mullah b

  This is the main difference between Ali Systani pro-America and Ali kHamenehi pro-Russia mullah.

  وزیران خارجه و دفاع فرانسه در بغداد: فرانسه در بازسازی عراق سهم بزرگی خواهد داشت

  http://fa.rfi.fr/وزیران-خارجه-و-دفاع-فرانسه-در-بغداد-فرانسه-در-بازسازی-عراق-سهم-بزرگی-خواهد-داشت-
  Florence Parley without Hijab in Iraq. Mogherini with Compulsory Hijab in Iran

  Double standard in Farsi Media

  Even in Saudi Arabia Melania and Ivanka Trump did not wear scarf

  ————————————————
  http://www.iranpressnews.com/source/208420.htm
  دو مقام ارشد فرانسوی وارد بغداد شدند

  ———————————-
  https://ir.voanews.com/a/iran-hijab/4001933.html
  تغییر حجاب معاون رئیس جمهوری ایران خبرساز شد

  —————————————————————
  http://www.dw.com/fa-ir
  ایران

  ابتکار: گام‌های دولت در بهبود وضع زنان کافی نبود

  —————————————————

  وزیر دفاع فرانسه خانم فلورانس پارلی بی حجاب در کنار وزیر خارجه و یک خانم دیگر ( مترجم بی حجاب ) د رکنار جعفری وزیر خارجه عراق نشسته اند
  هیچ رسانه فارسی زبان نه خبر آنرا میدهد ، نه تحلیل و تفسیر میبیند در عوض هزاران مقاله و نظر که فقط ماکسیست ها د رمورد خانم موگرینی و وزیران سوئد نوشتند را میبینید.
  دوچه ولله مثل رادیو تلویزیون ج ا ( فقاهت روسی ) صبح , عکس خانم فلورانس را سانسور کرد ! بعد از ظهر هم اصل خبر را برداشت و خبر این کلاغ سیاه روسی دیوار سفارت بالا رو که حالا با یک درجه تنزل شده مسئول لولهنگ سرای خامنه ای برای جنس دوم زن , را گذاشت . از ان مفتضح تر عوامل جمهوری فقاهت روسی در صدای امریکا ( ببخشید صدای پوتین اسلام پناه ) به جای خبر مزبور یک خبر مزخرف د رمورد تغییر حجاب معاون سگ خوش قلب ولایت روسی حسن چاخان گذاشته اند
  اگر کسی از این نشانه ها نفهمد که زنان ما مثل خود ما با نظام روسی فقاهت و استعمار نوی روسی روبرو هستند و استبداد قجری که مجلس مشروطه به توپ میبندد با حمایت روسیه, دیگر نباید منتظر هیچ چیزی بماند که او را از این تله سیاه روسی نجات دهد . حتا ارتش امریکا و دو رئیس جمهور و نخست وزیر با اراده آهنین برای سرنگون کردن دیکتاتورها مثل بوش و بلر .
  مارکسیست های روسی برای کی ابرو داری میکنند ؟
  عربستان و پاکستان و ترکیه و عراق و اندونزی و هیچ کشور مسلمان دیگری نیست که مثل ملاهای روسی در ستم به زنان پا را تا ستم به زنان بلند پایه سیاسی غرب هم دراز کند .
  این بازی با حقوق و ارزش زن فقط مرسوم دروسیه و کوبا و مارکسیست های روسی است .
  حمایت مارکسیست های روسی از ملاهای روسی که حالا به غرب آمده و د رسانه های غربی هم برای ملاها ماله کشی میکنند موجب گردیده زن ایرانی در ستم مضاعف بماند
  آیا هیچ مارکسیستی برای برداشتن این لباس سیاه و این سنت عقب مانده ضد زن کاری کرده ؟ نه !
  آنها ترجیح میدهند برای رضای خاطر ملاهای روسی
  در ازای روسی ماندن از همه این کثافت کاریها بگذرند و ماست مالی کنند

  https://en.wikipedia.org/wiki/Florence_Parly

 • sansorchi kire kahmenehi

  m گفت: دیدگاه شما در انتظار بررسی است.

  شهریور ۵, ۱۳۹۶ در ۴:۱۰ ق٫ظ

  squs را می پذیرید.
  ارسال نظر به عنوان مهمان

  آواتار
  sansorchian.zedde zan mullah b • چندین ثانیه پیش

  This is the main difference between Ali Systani pro-America and Ali kHamenehi pro-Russia mullah.

  وزیران خارجه و دفاع فرانسه در بغداد: فرانسه در بازسازی عراق سهم بزرگی خواهد داشت

  http://fa.rfi.fr/وزیران-خار…
  Florence Parley without Hijab in Iraq. Mogherini with Compulsory Hijab in Iran

  Double standard in Farsi Media

  Even in Saudi Arabia Melania and Ivanka Trump did not wear scarf

  ————————————————
  http://www.iranpressnews.co…
  دو مقام ارشد فرانسوی وارد بغداد شدند

  ———————————-
  https://ir.voanews.com/a/ir…
  تغییر حجاب معاون رئیس جمهوری ایران خبرساز شد

  —————————————————————
  http://www.dw.com/fa-ir
  ایران

  ابتکار: گام‌های دولت در بهبود وضع زنان کافی نبود

  —————————————————

  وزیر دفاع فرانسه خانم فلورانس پارلی بی حجاب در کنار وزیر خارجه و یک
  خانم دیگر ( مترجم بی حجاب ) د رکنار جعفری وزیر خارجه عراق نشسته اند

  هیچ رسانه فارسی زبان نه خبر آنرا میدهد ، نه تحلیل و تفسیر میبیند در عوض
  هزاران مقاله و نظر که فقط ماکسیست ها د رمورد خانم موگرینی و وزیران سوئد
  نوشتند را میبینید.
  دوچه ولله مثل رادیو تلویزیون ج ا ( فقاهت روسی )
  صبح , عکس خانم فلورانس را سانسور کرد ! بعد از ظهر هم اصل خبر را برداشت و
  خبر این کلاغ سیاه روسی دیوار سفارت بالا رو که حالا با یک درجه تنزل شده
  مسئول لولهنگ سرای خامنه ای برای جنس دوم زن , را گذاشت . از ان مفتضح تر
  عوامل جمهوری فقاهت روسی در صدای امریکا ( ببخشید صدای پوتین اسلام پناه )
  به جای خبر مزبور یک خبر مزخرف د رمورد تغییر حجاب معاون سگ خوش قلب ولایت
  روسی حسن چاخان گذاشته اند
  اگر کسی از این نشانه ها نفهمد که زنان ما
  مثل خود ما با نظام روسی فقاهت و استعمار نوی روسی روبرو هستند و استبداد
  قجری که مجلس مشروطه به توپ میبندد با حمایت روسیه, دیگر نباید منتظر هیچ
  چیزی بماند که او را از این تله سیاه روسی نجات دهد . حتا ارتش امریکا و دو
  رئیس جمهور و نخست وزیر با اراده آهنین برای سرنگون کردن دیکتاتورها مثل
  بوش و بلر .
  مارکسیست های روسی برای کی ابرو داری میکنند ؟
  عربستان
  و پاکستان و ترکیه و عراق و اندونزی و هیچ کشور مسلمان دیگری نیست که مثل
  ملاهای روسی در ستم به زنان پا را تا ستم به زنان بلند پایه سیاسی غرب هم
  دراز کند .
  این بازی با حقوق و ارزش زن فقط مرسوم دروسیه و کوبا و مارکسیست های روسی است .

  حمایت مارکسیست های روسی از ملاهای روسی که حالا به غرب آمده و د رسانه
  های غربی هم برای ملاها ماله کشی میکنند موجب گردیده زن ایرانی در ستم
  مضاعف بماند
  آیا هیچ مارکسیستی برای برداشتن این لباس سیاه و این سنت عقب مانده ضد زن کاری کرده ؟ نه !
  آنها ترجیح میدهند برای رضای خاطر ملاهای روسی
  در ازای روسی ماندن از همه این کثافت کاریها بگذرند و ماست مالی کنند

  https://en.wikipedia.org/wi…

 • communist.kargary rousi mishav

  یکدفعه مارکسیست های روسی هوادار مسلمانان داعشی در میانمار شدند
  مطهری فرمان حمله نظامی صادر کرد
  حتا کمونیست کارگری هم به یکباره متوجه شد که توده مسلمان حسابش از داعش جدا است !!!
  شیرین عبادی و روزنامه نگا ران ایرانی هم که مثل مادران پارک لاله و اصغر فرهادی و جمعی از اساتید و جمعی از ملی مضحکی ها و جمعی از …. فقط مواقع خاص که منافع روسیه وسط باشد و یا میدان ضدیت با امریکا و اسرائیل و مخصوصا ضدیت خصلتی آنها با دموکراسی غربی و توسعه پایدار اقتصادی و تبعیت از قوانین بین المللی و همسویی با مدرنیسم و فمینیسم مطرح باشد ، به میدان می آیند ، سنگ تمام گذاشتند و با درخواستی که فقط از ایرانیان بر می اید ( مارکسیست های روسی و مارکسیست های اسلا می روسی ) درخواست عجیب و غریب پس گرفتن جایزه نوبل را از زنی مبارز و خستگی ناپذیر و در گیر مبارزه طولانی با ارتش تحت حمایت کمونیست های چینی و روسی کردند ،

  بدون آنکه نوک حمله خود را متوجه ارتش و چین و روسیه کنند ،

  حمله متوجه خانم انگ سنگ سوکی است . چون همه اینها مارکسیست روسی و ضد زن و ضد دموکراسی هستند
  سوال این است که اگر شما هوادار حقوق بشر هستید فارغ از جنس و دین و نژاد و ملیت چرا بیل در کون خودتان نمی زنید ؟
  زن ایرانی فلک زده برای رفتن به استادیوم باید بگوید سوری است ! همان سوریه که اسد شیمیایی میلیونها نفر را قربانی کرد زیر چشمان مارکسیسم و ملی مضحکی و مطهری و اصغر فرهادی و کمو نیست کارگری و کردهای تروریست و فدایی و توده ای و پوتین و …

  پوتین خانه مردم آسیای مرکزی را بر سرشا ن خراب میکند و سرزمین تاتارها را اشغال میکند شما ها ساکت هستید
  آخوند روسی مسلمانان سنی و بهایی و دراویش را در سرزمین هزاران ساله خودشان سر به نیست میکند وحشیانه ، شما ساکت هستید
  چه گونه است که شما شیر میشوید وقتی یک لیبرال یا یک آزادی خواه روبروی شما باشد ؟ اما به وقت حضور یک جنایت کار مدام العمر و دیکتاتور فاشیست خون آشام مثل اسد ، قذافی ، صدام ، میلوشویچ ، استالین ، پوتین ، پل پت … سکوت مرگ آور میکنید ؟

  درد شما روسی – آخوندی – شیعه تروریستی – کرد تروریستی است

  درد شما در میانمار از ضدیت ژنتیکی شما با دموکراسی و کوشندگان راه دموکراسی لیبرال غربی است
  شما می خواهید اخبار کثیف دخالت اثبات شده اسد ، پوتین ، خامنه ای و سپاه روسی را در شیمیایی کردن کودکان ، زنان و مردان سوریه تحت الشعا ع قرار دهید
  شما میخواهید اخبار فساد وزیران سوسیالیست برزیلی که چمدانهای پر از دلار در خانه آنها توسط دولت سوسیالیستی جانشین دیلما ( نه سازمان سیا و نه امریکا و اسرائیل و نه نظامیان ) را پنهان کنید
  درد روسیه کاشتن تخم داعش روسی است هر جا که امریکا هست تا نهایتا آنجا را اشغال کند
  شما چرا به رای منفی روسیه به قطعنامه علیه ارتش میانمار و برای همین مسلمانان معترض نیستید ؟
  حتا یک مارکسیست روسی یا اسلامی به ان اشاره هم نمیکند
  شاگرد سابق کروبی هم که به ان اشاره میکند از این دریچه که خامنه ای به خاطر رای منفی روسیه به ان و روسو فیل بودن در میانمار دخالت نمیکند از کنار اصل موضو ع رد میشود
  اصل موضو ع این است
  خامنه ای روسی ، سپاه روسی ، مطهری روسی ، ملی مضحکی های روسی ، نیکفر روسی ، حزب کمونیست کارگری روسی ، رسانه های فارسی زبان روسی ، اپوزیسیون روسی ، فدائیان سیاهکلیست روس ، تابان روسی ، آرمان روسی ، بی بی سی فارسی روسی ، کیهان لندن روسی ، روزنامه نگاران روسی ، ……..
  همه با خانم انگ سانگ سوکی ، راه او که ترقی کشورش از راه دموکراسی غربی و نزدیکی به غرب و پرهیز از تنش های بیهوده با قدرتهای غربی ، اسرائیل ، و دخالت های بیجا در سرزمین دیگران و امور مربوط به دیگران است ، راه توسعه پایدار است مخالفند .

  همه شما در روسی بودن و توطیه و دخالت بیجا این جا و آنجا و شر سازی و شر پراکنی برای موی دماغ امریکا و غرب شدن و کمک به نفوذ روسیه در همه جا ، متحد و مشترک المنافع هستید . بیخود رنگ آزادی خواهی و دموکراسی طلبی و دفاع از حقوق مردم به ان نزنید
  این ماجرا به خوبی ثابت میکند که دست اپوزیسیون مارکسیست روسی رژیم و محللین مارکسیست اسلا می ان با خود رژیم در یک کاسه است
  کاسه اورواسیای پوتین – دوگن
  توده ایها و فدایی ها علیه مصدق و شاه ، توده ایها و فداییها علیه بازرگان و بنی صدر ، همه مار کسیست ها ی روسی و چینی و اسلامی علیه لیبرال دموکراسی و لیبرال ها و دموکراسی خواهان در جهان سوم و برای روسیه و فاشیست های ساخت شوروی مشترک المنافع هستند

  چرا کمونیست کارگری در همین مورد چیزی در رابطه با رای منفی روسیه و چین به ان قطعنامه نمی گوید ؟
  همان گونه که شاه خردمند ایران گفت
  ارتجا ع سرخ و سیاه با هم هم دست هستند
  هدف آنها نابودی ایران است و تبدیل ان به ایرانستان به عنوان یک استان روسیه مثل ترکمنستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قزاقستان ، ….
  چرا مارکسیست های روسی از موسوی و حتا روحانی دفاع میکنند که دستش زیر ساطور سپاه ا ست ؟
  اما به سوکی حمله میکنند ؟
  کردها ی تروریست که در زمان بازرگان و بنی صدر هر روز اشو ب میکردند و عربهایی که در زمان مدنی شر می ساختند چرا بعد ها وقتی رفسنجانی و موسوی حاکم شدند تا به امروز ساکت و مودب هستند ؟
  چرا فدایی در ترکمن صحرا دیگر دنبال حکومت خود مختار نیست ؟

  مارکسیست های روسی و اسلامیست های مارکسیست روسی از اینکه در جهان الگو های آزادی خواهی و استقلا ل طلبی و دموکراسی لیبرال خواهی شکل بگیرند وحشت دارند
  چون سوسک های سیاه کثیف آنها را کسی نخواهد خواست و کسی دنبال اندیشه دیکتاتور ساز و ضد زن و جنایت کار پرور مدام العمر آنها نخواهد رفت تا کشور و مردمش را اسیر دستان شیمیایی کاران و اتم بازان و موشک سواران روسی کند
  شما با تیپ مصدق و انگ سانگ سوکی مخالف هستید
  حقوق بشر بهانه ای مضحک و خنده دار است

 • communist kargary akhundi

  us را می پذیرید.
  ارسال نظر به عنوان مهمان

  آواتار
  communist.kargary rousi mishav • ۴ دقیقه پیش

  یکدفعه مارکسیست های روسی هوادار مسلمانان داعشی در میانمار شدند
  مطهری فرمان حمله نظامی صادر کرد
  حتا کمونیست کارگری هم به یکباره متوجه شد که توده مسلمان حسابش از داعش جدا است !!!
  شیرین عبادی و روزنامه نگا ران ایرانی هم که مثل مادران پارک لاله و اصغر فرهادی و جمعی از اساتید و جمعی از ملی مضحکی ها و جمعی از …. فقط مواقع خاص که منافع روسیه وسط باشد و یا میدان ضدیت با امریکا و اسرائیل و مخصوصا ضدیت خصلتی آنها با دموکراسی غربی و توسعه پایدار اقتصادی و تبعیت از قوانین بین المللی و همسویی با مدرنیسم و فمینیسم مطرح باشد ، به میدان می آیند ، سنگ تمام گذاشتند و با درخواستی که فقط از ایرانیان بر می اید ( مارکسیست های روسی و مارکسیست های اسلا می روسی ) درخواست عجیب و غریب پس گرفتن جایزه نوبل را از زنی مبارز و خستگی ناپذیر و در گیر مبارزه طولانی با ارتش تحت حمایت کمونیست های چینی و روسی کردند ،

  بدون آنکه نوک حمله خود را متوجه ارتش و چین و روسیه کنند ،

  حمله متوجه خانم انگ سنگ سوکی است . چون همه اینها مارکسیست روسی و ضد زن و ضد دموکراسی هستند
  سوال این است که اگر شما هوادار حقوق بشر هستید فارغ از جنس و دین و نژاد و ملیت چرا بیل در کون خودتان نمی زنید ؟
  زن ایرانی فلک زده برای رفتن به استادیوم باید بگوید سوری است ! همان سوریه که اسد شیمیایی میلیونها نفر را قربانی کرد زیر چشمان مارکسیسم و ملی مضحکی و مطهری و اصغر فرهادی و کمو نیست کارگری و کردهای تروریست و فدایی و توده ای و پوتین و …

  پوتین خانه مردم آسیای مرکزی را بر سرشا ن خراب میکند و سرزمین تاتارها را اشغال میکند شما ها ساکت هستید
  آخوند روسی مسلمانان سنی و بهایی و دراویش را در سرزمین هزاران ساله خودشان سر به نیست میکند وحشیانه ، شما ساکت هستید
  چه گونه است که شما شیر میشوید وقتی یک لیبرال یا یک آزادی خواه روبروی شما باشد ؟ اما به وقت حضور یک جنایت کار مدام العمر و دیکتاتور فاشیست خون آشام مثل اسد ، قذافی ، صدام ، میلوشویچ ، استالین ، پوتین ، پل پت … سکوت مرگ آور میکنید ؟

  درد شما روسی – آخوندی – شیعه تروریستی – کرد تروریستی است

  درد شما در میانمار از ضدیت ژنتیکی شما با دموکراسی و کوشندگان راه دموکراسی لیبرال غربی است
  شما می خواهید اخبار کثیف دخالت اثبات شده اسد ، پوتین ، خامنه ای و سپاه روسی را در شیمیایی کردن کودکان ، زنان و مردان سوریه تحت الشعا ع قرار دهید
  شما میخواهید اخبار فساد وزیران سوسیالیست برزیلی که چمدانهای پر از دلار در خانه آنها توسط دولت سوسیالیستی جانشین دیلما ( نه سازمان سیا و نه امریکا و اسرائیل و نه نظامیان ) را پنهان کنید
  درد روسیه کاشتن تخم داعش روسی است هر جا که امریکا هست تا نهایتا آنجا را اشغال کند
  شما چرا به رای منفی روسیه به قطعنامه علیه ارتش میانمار و برای همین مسلمانان معترض نیستید ؟
  حتا یک مارکسیست روسی یا اسلامی به ان اشاره هم نمیکند
  شاگرد سابق کروبی هم که به ان اشاره میکند از این دریچه که خامنه ای به خاطر رای منفی روسیه به ان و روسو فیل بودن در میانمار دخالت نمیکند از کنار اصل موضو ع رد میشود
  اصل موضو ع این است
  خامنه ای روسی ، سپاه روسی ، مطهری روسی ، ملی مضحکی های روسی ، نیکفر روسی ، حزب کمونیست کارگری روسی ، رسانه های فارسی زبان روسی ، اپوزیسیون روسی ، فدائیان سیاهکلیست روس ، تابان روسی ، آرمان روسی ، بی بی سی فارسی روسی ، کیهان لندن روسی ، روزنامه نگاران روسی ، ……..
  همه با خانم انگ سانگ سوکی ، راه او که ترقی کشورش از راه دموکراسی غربی و نزدیکی به غرب و پرهیز از تنش های بیهوده با قدرتهای غربی ، اسرائیل ، و دخالت های بیجا در سرزمین دیگران و امور مربوط به دیگران است ، راه توسعه پایدار است مخالفند .

  همه شما در روسی بودن و توطیه و دخالت بیجا این جا و آنجا و شر سازی و شر پراکنی برای موی دماغ امریکا و غرب شدن و کمک به نفوذ روسیه در همه جا ، متحد و مشترک المنافع هستید . بیخود رنگ آزادی خواهی و دموکراسی طلبی و دفاع از حقوق مردم به ان نزنید
  این ماجرا به خوبی ثابت میکند که دست اپوزیسیون مارکسیست روسی رژیم و محللین مارکسیست اسلا می ان با خود رژیم در یک کاسه است
  کاسه اورواسیای پوتین – دوگن
  توده ایها و فدایی ها علیه مصدق و شاه ، توده ایها و فداییها علیه بازرگان و بنی صدر ، همه مار کسیست ها ی روسی و چینی و اسلامی علیه لیبرال دموکراسی و لیبرال ها و دموکراسی خواهان در جهان سوم و برای روسیه و فاشیست های ساخت شوروی مشترک المنافع هستند

  چرا کمونیست کارگری در همین مورد چیزی در رابطه با رای منفی روسیه و چین به ان قطعنامه نمی گوید ؟
  همان گونه که شاه خردمند ایران گفت
  ارتجا ع سرخ و سیاه با هم هم دست هستند
  هدف آنها نابودی ایران است و تبدیل ان به ایرانستان به عنوان یک استان روسیه مثل ترکمنستان ، قرقیزستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قزاقستان ، ….
  چرا مارکسیست های روسی از موسوی و حتا روحانی دفاع میکنند که دستش زیر ساطور سپاه ا ست ؟
  اما به سوکی حمله میکنند ؟
  کردها ی تروریست که در زمان بازرگان و بنی صدر هر روز اشو ب میکردند و عربهایی که در زمان مدنی شر می ساختند چرا بعد ها وقتی رفسنجانی و موسوی حاکم شدند تا به امروز ساکت و مودب هستند ؟
  چرا فدایی در ترکمن صحرا دیگر دنبال حکومت خود مختار نیست ؟

  مارکسیست های روسی و اسلامیست های مارکسیست روسی از اینکه در جهان الگو های آزادی خواهی و استقلا ل طلبی و دموکراسی لیبرال خواهی شکل بگیرند وحشت دارند
  چون سوسک های سیاه کثیف آنها را کسی نخواهد خواست و کسی دنبال اندیشه دیکتاتور ساز و ضد زن و جنایت کار پرور مدام العمر آنها نخواهد رفت تا کشور و مردمش را اسیر دستان شیمیایی کاران و اتم بازان و موشک سواران روسی کند
  شما با تیپ مصدق و انگ سانگ سوکی مخالف هستید
  حقوق بشر بهانه ای مضحک و خنده دار است