فتنه افروزی خامنه ای برای صدور ولایت فقیه به همسایگان ۳

دفاع خامنه ای ازشیخ نمرها و یا مردم ایران کدامیک ؟

آیت الله علی خامنه ایی ،رهبر جمهوری اسلامی ایران ،خواستار تشکیل هیئت حقیقت یاب اسلامی -بین المللی شد تا واقعیت منا را بررسی کند.

ولی پرسش اینجاست از  خامنه ایی چرا یک کمیته حقیقت یاب برای دزدیها و فساد نهادهای  زیرمجموع خود تشکیل نمی دهید و چرا پس از اعدام نمر یادتان به کشتگان اعمال حج افتاد؟

یک کمیته حقیت یاب برای ۸ سال ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد که نظرشان بنظر شما “نزدیکتر” بود وغارت وچپاول کردن تشکیل بدهید . چرا یک کمیته حقیقت یاب برای کشتار ۶۷ برای کشتار وجنایات کهریزک وانتخابات ٨٨ وهمچنین برای دکل وکشتی  برای بی لیاقتی وبی کفایتی در موضوع هسته ای وخیلی اختلاسها وفسادها زمین خواریها وخیلی  سوالهایی که بی جواب مانده است ، تشکیل نمی دهید تا مردم بهتر بدانند ؛ و البته می دانند ، حکومتی  که ادعای پاکی وپاک دستی  وادعای حکومت ناب محمدی را دارد ومیخواهد این انقلاب رابه تمام دنیا صادر کند معرفی شود.

اجازه وامضای اینهمه جنایت ودزدی وقتل وغارت از طرف چه کسی صادر شده ؟

آیت الله علی خامنه ایی ،رهبر جمهوری اسلامی ایران ،خواستار تشکیل هیئت حقیقت یاب اسلامی -بین المللی شد تا واقعیت منا را بررسی کند. ولی پرسش اینجاست از خامنه ایی چرا یک کمیته حقیقت یاب برای دزدیها و فساد نهادهای زیرمجموع خود تشکیل نمی دهید و چرا پس از اعدام نمر یادتان به کشتگان اعمال حج افتاد؟

آیت الله علی خامنه ایی ،رهبر جمهوری اسلامی ایران ،خواستار تشکیل هیئت حقیقت یاب اسلامی -بین المللی شد تا واقعیت منا را بررسی کند.آیا ایران تنها کشور این حادثه بود؟ آیا کسی را به رفتن حج مجبور کرده اند؟
آقای خامنه ای! چرا یک کمیته حقیقت یاب برای دزدیها و فساد نهادهای زیرمجموع خود تشکیل نمی دهید و چرا پس از اعدام نمر یادتان به کشتگان اعمال حج افتاد؟

یکی بیاید عملکرد خودتان را بررسی نماید!

آقای خامنه ای، آیا به عملکرد خودتان آگاهی دارید!بزن و ببندهای گوناگون، کشتار متوالی مردم بیگناه، دزدی ها، و غارت گری ها، ظلم و ستم به زنان، کودکان، دیگرباوران، شکنجه و تجاوز در زندان های بیشمار، خرد زدایی از مردم، ساختن بیش از بیست  هزار امامزاده و هزاران مسجد، توجه نداشتن به تندرستی و سلامت مردم، دستکاری در تاریخ، آیین، و فرهنگ ایران، نادیده گرفتن جشن ها و مراسم ایرانی، ویران کردن آثار باستانی چند هزار ساله ایران، تجملات و رفت و آمدهای پرهزینه، حاتم بخشی به جیب مزدوران حزب الله وبشاراسد و پوتین وهم اکنون می خواهد مکه مدینه آماج زیاده طلبی خود قرار دهد سوریه عراق یمن افغانستان و کل منطقه را به چالش کشانده حالا از باتلاق جنگ سوریه آتش جنگ با حرمین را طبل می زند، حرمی که قبری بیش نیست و حرمت انسانهای کشته شده بسیار بیش از مشتی خاک قبر عربی در ۱۴۰۰ سال پیش است.

انزوای ایران در میان کشورهای اسلامی

در ابتدا صحبت های آقای خامنه ایی باید به  چند نکته مهم اشاره کرد : ۱- کشورهای اسلامی از طریق سازمان همکاری اسلامی موضع قاطعانه خودش را در قبال علی  خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در منطقه خاورمیانه و دخالت های مخربش در اجلاس سران کشورهای اسلامی در ترکیه ابراز و اقدامات تروریستی ایران و حمایت از تروریسم ایران را محکوم کردند و برخی کشورها هم روابط سیاسی خود را قطع کردند. ۲- راه حج تمتع و عمره را ایران بست؛ ایران خواستار امتیازات خاصی از عربستان سعودی بود که اصلا ربطی به حج تمتع ندارد درحالی‌که همه کشورهای دیگر قراداد یکسانی را امضا کرده بودند و این مسیر برای ایران باز بود. ۳- علی خامنه‌ای از ادبیات سخیف و بی اعتبار استفاده میکند و آنقدر متکبرانه سخن می گوید که انگار از اختلاس های روزانه دم و دستگاه خود خبر ندارد و کسی که قبلا فرمان قتل عام مردم سوریه را صادر کرده است اکنون فرمان ناامن کردن حج را می دهد و سپاهش بجای خدا او را عبادت میکنند. بعد رابطه با اسرائیل را تقبیح و عربستان را تحقیر می کند ۴- اما از تجاوز روسیه به ایران و دادن پایگاه هوایی برای کشتن بمباران سوریه روی برمی گرداند و تاریخ رابطه آیت الله  خمینی با اسرائیل را فراموش نکرده است. ۵- علی خامنه‌ای مسوول مستقیم فتنه و بسط آن در جهان اسلام است.

آیت الله علی خامنه ای به هیچ عنوان نمی تواند از طرف مسلمانان صحبت کند به چند دلیل :

۱- فرقه شیعه از نظر جمعیتی در برابر مسلمانان سنی بسیار بسیار کم جمعیت می باشد و اصلاً مذاهب سنی ، مذهب شیعیان را به عنوان اسلام قبول ندارند. پس خامنه ای فرضاً که حرفی بزند در میان مسلمانان نیوشنده ندارد.

۲- در کشور ایران آمار واقعی از مسلمانان وجود ندارد و بیشتر مردم ایران تظاهر به مسلمانی می کنند در صورتی که درصد زیادی از مردم ایران اصلا مسلمان نیستند.

۳-حکومت خامنه ای در بین کشورهای مسلمان اعتباری از نظر اقتصادی ، سیاسی و نظامی ندارد و به تروریست بودن و دامن زدن به خشونت های فرقه ای متهم است.

۴-خامنه ای در ایران هم مشروعیت نداره و تنها کسی است که در طول این ۲۸ سال خلافت سلطنتی اش یک بار هم خود را به رای مردم نگذاشته است و بلکه بارها با رأی مردم تودهنی خورده است. با این اوصاف تنها چیزی که علت سخنرانی خامنه ای خطاب به مسلمانان است فقط سنگ پای قزوین بودن ایشان و بیماری پارانویید این آدم است.

دسته گلهای امام خامنه ای در ۲۸ سال!

رهبرجمهوری اسلامی سخن از فاجعه منا می گوید این در حالی است که  اگر از جناب رهبر پرسید آیا ملت ایران  امنیت دارد؟ آیا از نظر شغلی امنیت دارد؟ آیا از نظر جاده ها امنیت دارد؟  ثروت ملیش در امنیت است؟ آیا صفحه  حوادث را خوانده اید تا که  ببینید چقدر تجاوز و قتل در ایران  وجود دارد؟.  چه مقدارتصادف در ایران وجود دارد؟ چه مقدار جوان معتاد و جوان بیکار وجوددارد؟  چه مقدار اختلاس توسط حکومتیها وجوددارد؟ تا چه حد قتل حکومتی به وقوع می پیونده به اتهامات واهی ببینید . این امنیت می باشد آیا ، که پول یه ملت بجای اینکه صرف ایجاد اشتغال و ابادی کشور شود  خرج گروه های تروریستی و خرج جنگ افروزی در منطقه می شود ؟ فرق ما و تو، قدیما ما پوتین به پا میکردیم در برابر دشمن بعثی میجنگیدیم ولی شما اقای پوتین را روی سر گذاشتین و از بشار بعثی حمایت می کنید. مردم هر دو کشور روسیه و سوریه به ایرانیان دشنام می دهند.

فرق ما و تو، قدیما ما پوتین به پا میکردیم در برابر دشمن بعثی میجنگیدیم ولی شما اقای پوتین را روی سر گذاشتین و از بشار بعثی حمایت می کنید. مردم هر دو کشور روسیه و سوریه به ایرانیان دشنام می دهند.

فرق ما و تو، قدیما ما پوتین به پا میکردیم در برابر دشمن بعثی میجنگیدیم ولی شما اقای پوتین را روی سر گذاشتین و از بشار بعثی حمایت می کنید. مردم هر دو کشور روسیه و سوریه به ایرانیان دشنام می دهند، چرا؟ بخاطر کارهای شما….

حادثه منا نزدیک ۵۰۰ ایرانی و چند هزار مسلمان دیگر را به کشتن داد، چرا فقط شما از این حادثه انتقاد می کنید و شما چه حقی در دخالت امور داخلی عربستان درباره حج  دارید؟ کسی شما را مجبور کرده که به حج بروید؟ دکان حج برایتان بسته شده و نگرانید که نمی توانید جاسوس صادر نمایید؟

اگر در منا در اثر حادثه ایی که آن هم از برنامه های پیش بینی شده شما می باشد.چندین کشته اتفاق افتاده ولی در طول هفت سال از جنگ سوریه باند شما آیت الله خامنه ایی پانصد هزار نَفر را ازبین برد وپانزده میلیون آواره حال باید برای شما هیئت حقیقت یاب تشکیل داد در درجه اول .

دشنام در پیامهای خمینی و خامنه ای به همسایگان

با بررسی گزارش  بی بی سی درباره کلمات بیان شده در پیام آیت الله علی خامنه ای بیش از ۳۰ درصد آن دشنام و تحقیر بوده است ودر این مورد فکر ایشان در رتبه  اول فحاشی در کتاب گینس باید ثبت شود.

«حاکمان بی‌دین و بی‌وجدان»،« حکام فتنه‌انگیز»،«سیاست‌بازانِ از خدا بی‌خبر»،«شجره‌ ملعونه‌ طواغیت»،«شیطان‌هایی خُرد و حقیر» و «گمراهانی روسیاه».من یک حکومت در این کره خاکی میشناسم که تمامی این صفاتی که در بالا آمده را بطور کامل داره و اون هم نه هر حکومتی بلکه فقط مختص به جمهوری مقدس  اسلامی ایران به رهبری مقام عظمارهبری می باشد!
تفکر ، سخن و کلام علی خامنه ایی پر است از عقده ، حقارت، فریب،  حیله و مکر ،مدام دشمن دشمن می گوید تا بتواند به زعم خود ذهن مردم را از مشکلات درونی به مشکلات خارج از مرزها سوق دهد تا بتواند به زعم خود فرا فکنی کند و مشکلات را به دلایل دشمنی کردن دشمن ، بر گردن دیگران انداخت و مردم را از ترس دشمن به سمت خویش آورد و شرایط کشور را جنگی و بحرانی نشان دهد و به بهانه امنیت دهان ها را ببندد و قلمها را بشکنند و مخالفان را منکوب و سرکوب کنند ، با توهین کردن علی خامنه ایی  روح  و قلب را پر از کینه و عقده اش را آرام می کند.

این نیرنگها و فریبهای شما دیگر کار ساز نیست، سحر ساحرانت بر باد رفته است. مردم [دیگر] مردم ۶۰ سال پیش نیستند. ترفندها و نیرنگهای آخوندها را بخوبی شناخته اند. مردم ایران رهبر ایران را قبول ندارند زیرا بشدت رهبری ظالم، سفاک، بی رحم و عقده ای می باشد که تا می تواند ظلم می کند و با روح و روان و جسم و ذهن مردم بازی می کند.

حاجی های قبر پرستت را بفرست مسکو ، طواف کاخ کرملین و زیارت لنین ، استالین و امام پوتین علیه سلام، ما بهشان بگیم حاج موسکوئی.

ملایان، بخاطر ادامه ى حکومت  خود غارت و دزدى بیشتر، حس میهن پرستى دروغین و مخرب را رواج داده اند و ذهن مردم را براى دور کردن از مشکلات داخلى ، درگیرِ دشمنى با چند کشور مسلمان همسایه نموده و متاسفانه عده اى  هم فریب این حربه حکومت را خورده اند، خمینى  با آغاز حکومت  اسلامى در ایران، تروریسم و فرقه گرایى شوم در منطقه و جهان را هم بنیان گذاشت و نتیجه آن ، آتشى است که در منطقه افروخته شده.  وسؤالی دیگر در اینجا پیش می آید که جناب آیت الله علی  خامنه ای ، آن بیداری اسلامی شما تا کنون چه عواقبی برای مردم مسلمان جهان و ایران داشته است؟ جواب: کشتار گسترده میلیونها مسلمان به دست مسلمان و میلیونها زن و بچه بیگناه بی خانمان به علت جنگ های تفرقه اندازی ومذهبی …!

سعیدقاسمی(صدورانقلاب) ! انقلابی که ملت ایران را بیچاره کرد و آبروی ما را در جهان برد ، قرار است صادر شود!

سعیدقاسمی(صدورانقلاب) ! انقلابی که ملت ایران را بیچاره کرد و آبروی ما را در جهان برد ، قرار است صادر شود!

سکولاریسم و حذف مذهب چاره ایران است

چاره: جدایی دین از سیاست و قدم اول، از بین بردن این نظام ضد بشریت وصلح وآرامش است. همچنین آقای روحانی در بخشی از سخنان خود دولت عربستان سعودی را «دولت حامی تروریسم» در منطقه نامیده و افزوده: «با جنایت‌هایی که در منطقه انجام می‌دهد و با حمایت خود از تروریسم، به واقع خون مسلمانان را در عراق، سوریه و یمن، می‌ریزد و روزانه زنان و کودکان یمنی را زیر بمباران وحشیانه خود قرار می‌دهد.»

ولی در تحلیل این صحبت باید این را پرسید از حسن روحانی که به راستی عامل کشتار وجنایت ها در منطقه با شعله جمهوری اسلامی آغاز گردید وهم اکنون هم ادامه دارد. چگونه و با چه حقی شما اقلیت علوی را حمایت کردید؟

امروزه درکلیپ های زیاد می شنویم ومی بینیم که یکی ازمشاوران علی خامنه ایی بنام حسن رحیمی پوربه صراحت می گویید((امام فرمودماانقلاب صادرمیکنیم وشماآن رابایدبه سرتاسرجهان گسترش بدهید(((وبچه های عملیاتی))) بایدکارهاشان خوب انجام بدهند تازمینه ظهور ایجادکنیم این حرف مشاورخامنه ایی خودجواب دادن تمام جنایت هایی اینها درمنطقه می باشد.

پروفسور ازغدی پور پاچه خوار و بیسوادی که به کمک خامنه ای تریبون دارد و سرتا پا خرافات تشیع و تفرقه افکنی را تبلیغ می نماید.

سعیدقاسمی(صدورانقلاب) ! انقلابی که ملت ایران را بیچاره کرد و آبروی ما را در جهان برد ، قرار است صادر شود!

شما جز دزدی و تروریسم کار دیگر ندارید!

چرا آبرویی به پاسپورت هایمان برنمیگردانید سالهاست درحال جنایت وعملیات تروریستی هستید . هدف وکارکردشما چیست؟چراشماها پول ودارایی که از خزانه ملت ایران خرج میشودبرای ملت خرج نمیکنید این همه نعمت وگنج وفراوانی درایران عزیزمان هست چرا همه ی آن رابه باد دادید. ویا به نصرالله لبنانی وکارهای تروریستی می دهیددرمنطقهچراپولی که صرف جنایت میکنید صرف آبادانی وفرهنگ سازی نمیکنیدتا جوان ها ازکشور فرار نکنندوبسیارچراهای دیگه که میشود مثنویی هفتاد پند………درد و مشکلات ملت شریف ایران زیاده چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.

پیشتر عادل الجبیر گفته بود که هیئت ایرانی توافقنامه مربوط به حج را امضا نکرد “اگرچه ما به بسیاری از مطالبات آنان پاسخ گفتیم” . خمینی بدعتی را در حج گذاشته ویک تظاهرات توهین آمیز را تحت عنوان “برائت از مشرکین ” افزوده است . در هیچ یک از کتاب های فقهی اسمی از برائت از مشرکین به عنوان یک بخش از حج وجود ندارد.و برائت آنها در روز عرفه مرگ بر آمریکا گفتن می باشد در حالی که از طرفی دیگر با آمریکا وغربی ها نرمش قهرمانانه اجراشده توسط علی خامنه ایی رهبری جمهوری اسلامی . آیا برائت از مشرکین شما غیر از فتنه بوده است؟

مسئولان عربستانی اعلام کردند که پیش از رژیم اسلامی مشکلی با ایران دوران شاه نداشته اند و این خود نشان می دهد که مشکل شمایید و نه مردم ایران. فجایع اتفاق افتاده در سال های گذشته ،صدور تروریسم وبنیاد گرایی در ایران ، جنایتهای صورت گرفت توسط عاملین رژیم جمهوری اسلامی ایران در مراسم حج سال ١٣۶۶که متجر به کشته شدن صدها تن از حجاج شد ، همگی ناشی از زیاده طلبی ملایان شیعه است.

مسئولان عربستانی اعلام کردند که پیش از رژیم اسلامی مشکلی با ایران دوران شاه نداشته اند و این خود نشان می دهد که مشکل شمایید و نه مردم ایران. فجایع اتفاق افتاده در سال های گذشته ،صدور تروریسم وبنیاد گرایی در ایران ، دخالتهای صورت گرفت توسط عاملین رژیم جمهوری اسلامی ایران در مراسم حج سال ١٣۶۶که متجر به کشته شدن صدها تن از حجاج شد ، همگی ناشی از زیاده طلبی ملایان رژیم اسلامی است.

مسئولان عربستانی اعلام کردند که پیش از رژیم اسلامی مشکلی با ایران دوران شاه نداشته اند و این خود نشان می دهد که مشکل شمایید و نه مردم ایران. فجایع اتفاق افتاده در سال های گذشته ،صدور تروریسم وبنیاد گرایی در ایران ، جنایتهای صورت گرفت توسط عاملین رژیم جمهوری اسلامی ایران در مراسم حج سال ١٣۶۶که متجر به کشته شدن صدها تن از حجاج شد ، همگی ناشی از زیاده طلبی ملایان شیعه است.

عربستان سعودی ایران را متهم به حمایت از مخالفان شیعه بحرینی علیه دولت بحرین وحوثی ها علیه دولت یمن وپشتیبانی از بشار اسد وگروهک تروریستی حزب الله لبنان کرده بود. امریکا مدعی شد که توطئه ای را کشف کرده که طبق آن ایران قصد داشته سفیر عربستان سعودی در واشنگتن را به قتل رساند. ریاض اظهار داشت که شواهدی در دست دارد که این موضوع را ثبات می کند. اینها همگی از رذالت شماست و بس.

خامنه ای نماینده ما نیست

من بعنوان یک ایرانی.وبه عنوان یک روزنامه نگار وفعال حقوق بشر نه خواهان قطع رابطه با کشوری ونه خواهان نابودی کشوری.ونه خواهان دخالت درامور داخلی هیچ کشوری میباشم و من به عنوان یک ایرانی خواهان پیشرفت و سر بلندی کشور عزیزم ایران میباشم و مسلماً نظر خیلی از هموطنان فهیم می باشد و نظرشان به نظر اقا نزدیک نمی باشد لذا از سردمداران نظام جمهوری اسلامی  تقاضا دارم در به خطر انداختن ایران عزیز حداقل از کیسه ملت خرج نکنند و مسؤلیت شرایطی را که با بی درایتی خود بوجود آورده اند به گردن ملت بیچاره نگذارند.

ما از سازمان های حقوق بشر بین المللی و شورای حقوق بشر سازمان ملل وکشورهای مسلمان  درخواست میکنیم جمهوری اسلامی ایران را برای دشمنی سیستماتیک به حقوق مدنی و سیاسی شهروندان خود ودخالت در امور کشورهای  همساده در حوزه خلیج فارس محکوم سازند.»

احسان فتاحی١٧شهریور ماه ٩۵

 

 • ایرانی

  مرگ بر جمهوری کثیف و دزد و تروریست اسهالی

 • zalouhaye rousi

  This regime is protected by Toudeh Party, Fadayee, and Russia
  All pro-Russian marxists have migrated to Western countries to protect this regime
  That is why you never see any interview or any person who talks against Russia
  Bani Sadr is one of them
  Radio Farda, BBC, DW, Radio Zamaneh, Akhbar-rooz, Khodnevis, even Kyhan london and many more are strong hold of Pro-Russian Marxists and Islamist Marxists
  take a look at this and ask why Tajzadeh, Mousavi, Fadaeian khalgh, Toudeh Party, … are quiet about this
  https://soundcloud.com/a-banisadr/banisadr-95-05-29

 • ever

  این سیستم کفتار صفت اختاپوسی مافیایی متشکل از آخوند و سپاهی و بسیجی و سایر فاحشه های مغزی مربوطه که از تجاوز اعراب رام نشدنی به یادگار موندن با هر پدر سوخته بازی و شارلاتان بازی و بکش بکشی که بود بالاخره به تاج و تخت قدرت تکیه زدن و اومدن که با هر زر و زور و جنایتی که هست بمونن و شاید ی جنگ جهانی لازمه تا ریشه ی تفکرات سادیسمی این موجودات عجیب الخلقه جهش یافته و تخم و ترکه هاشون خشکونده بشه.با تشکر