بایگانی ماهیانه: آگوست 2013

حَمله نظامی غَرب به سوریه و مَرگی که خوب است بَرای هَمسایه!۲

حضور نظامی کشوری در مملکتی دیگر، اگر برای چپاول آن سرزمین نباشد، قطعن دخالت مستقیم و هدف دار در امور داخلی آن مُلک است و به هیچ وجه درست نیست؛ اصولن غرب دلش برای حقوق بشر نمی سوزد که اگر می سوخت، بیش از سه دهه با حکومت اسلامی ایران همکاری نمی کرد و زمینه کشتار آزادی خواهان را فراهم نمی ساخت.

با چشمه دیگری از حیله گری آخوند در باره داستان فانتزی امام زمان آشنا شوید۸

داستان زندگی امام زمان در ته چاه، آنچنان مسخره است که حتی برای کودکان کشورهای آزاد جهان که در طلسم اسلام گرفتار نبوده اند، باورنکردنی و خنده آور است. این داستان به جای آن که به کودکان چیزی بیاموزد، پیام آور ترس و وجود هیولایی است که روزی از چاه بیرون می آید سوار بر اسب به کشتار جهانیان می پردازد.

همکاری خامنه ای و بشاراسد در کشتارگروهی، با بمباران موشک های گاز سمی۷

رسانه های جهانی ازجان کندن و مرگ زجرآور و دردناک بیش از ۱۳۰۰ نفردر ساعات پیش از بامداد، بر اثر پرتاب بمب گازهای زهرآلود شیمیایی به خانه های مسکونی نزدیک دمشق خبر می دهند. این فاجعه عظیم در قرن ۲۱، نهایت پس رفتگی بشر امروزی را در سراسر جهان به خوبی نشان می دهد. جنایتی که می بینیم و از کنارش می گذریم.

مشکل ما رئیس جمهور کلید نشانمان نیست، بلکه سربازان امام زمان، و بسیجی اند۳

غم بزرگ ما به قدرت رسیدن یک آخوند و دو آخوند نیست، زیرا سرتاسر کشورمان، آنان مانند پشکل ریخته اند و مملکت را مانند ارث پدری در توبره خود جای داده اند. ولی غم بزرگ ما وجود چندین هزار جنایتکار به نام سربازان گمنام امام، بسیجی ها، و عربده کشانی چون مداحانند که هرکدام صدها آدم کش در اختیار خود دارند.

چرا دولت آمریکا نقشه کودتای ۲۸ مرداد را در این مرحله از زمان فاش ساخت؟۴

این پرسش هم ااکنون مطرح است که چرا آمریکا در این زمان اسرار کودتای ۲۸ مرداد را فاش می کند؟. نباید فراموش کرد که در سال ۲۰۰۰ میلادی خانم مادلین آلبرایت وزیر پیشین برون مرزی آمریکا نیز از اقدام آن دولت در کودتای ۲۸ مرداد که موجب شکست سیاسی ایران شد، رسماً پوزش خواست.

گزارش تکان دهنده سازمان ملل از آمار تجاوزها در زندان های رژیم۷

احمد شهید از ستم و بی دادگری رژیم نسبت به زنان، دیگر باوران، پیروان بهایی، اعراب خوزستان، و گروههای دیگر گزارش های مستندی به سازمان ملل ارائه داده است. آخرین تحقیقات او در مورد شکنجه و تجاوز به زندانیان می باشد. آمار به دست آمده نشان می دهد که در زندان ها به ۸۵٪ زنان، و ۳۵٪ مردان تجاوز می شود.

آفتاب پرستان، اسناد گوناگون در باره کودتای ۲۸ مرداد را می بینند، بازهم کرکری می خوانند۱

از۲۸ مرداد ۱۳۳۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ که رژیم جهنمی ولایت فقیه در ایران پای گرفت، رژیم دیکتاتوری و خودکامگی شاه بزرگترین با برگزاری جشن های هرساله در یادبود جنایت های بیکران خود، و نامیدن رستاخیز ملی، چندش آور، و بزرگترین اهانت ها به شعور و خرد مردم ایران به شمار می آید.

ماجرای نذری سفارت انگلیس از زبان زن سفیر۱

مردم آزادی را برای چه می خواستند؟. آزادی روزنامه و آزادی انتقاد در همه مسائل حقی بود که شاه به مردم نمی داد . اما این آزادی ها داده شد؟. تنها وعده ای که خمینی به آن عمل کرد ، فلاکت و بیچارگی امروز مردم ، بیکاری و اعتیاد ، فحشای کودکان ، ویرانی کشور، نداشتن مسکن و زندگی، داشتن مشکل با همه دنیا، و..