هشتم مارس روز جهانی زن را به بانوان بزرگوار و گرانمایه کشورمان شادباش می گوییم ۹ ۱۴

پیش گفتار:

هشتم مارس روز یادآوری و سپاسگزاری از مقام شامخ زن در جهان است. مردم کشورهای باختری پس از چند هزارسال نادیده گرفتن و پایمال کردن حقوق زنان، سر انجام از یک سده پیش به غیرت آمدند و با خردگرایی، روزی را به نام روز زن نام گذاری نمودند. ما این روز فرخنده و بزرگ را به همه زنان، به ویژه هم میهنانمان شادباش می گوییم.

جشن اسفندگان یا بزرگداشت زن در ایران

من نگارنده به راستی ننگ و نفرت دارم از نامیدن روزی چون تولد فاطمه زهرا از دشمنان این آب و خاک بنام روز زن ایرانی. نه تنها برگزیدن چنین زادروز تازی و تازی منش موجب ننگ و نفرت هر ایرانی پاک نژاد است، از سوی دیگر فاطمه زهرا نیز در زیر دست و چنگال اهریمنانی چون شوهرش علی و مردک بوالهوس زن بازی بنام پدرش اسیر بود و زندگی و آرامشی نداشت که خاطره آن زیبنده جشن بررگ زنان ایران باشد.

این هم نشانه تمدن و شعور در اسلام است. مردک دختر بچه خردسال خود را نمی توان گفت به همسری، بلکه برای رفع شهوت و روسپیگری در اختیار پیرمرد دیگری هم سن و سال خود قرار می دهد.

این هم نشانه تمدن و شعور در اسلام است. مردک دختر بچه خردسال خود را نمی توان گفت به همسری، بلکه برای رفع شهوت و روسپیگری در اختیار پیرمرد دیگری هم سن و سال خود قرار می دهد.

هم‌میهنان زرتشتی ما روز ۲۹ بهمن را ویژ‌ه‌‌ی این جشن قرار داده، و در این روز مراسم بیشتر به صورت عمومی برگزار می‌شود، در این روز، در تالارهای همگانی حضور پیدا می‌کنند، نیایش خوانده می‌شود، و در باره‌ی جایگاه زن در فرهنگ ایران صحبت می‌شود.  شادمانی و پایکوبی در حد مقدور انجام می‌شود، پذیرایی سنتی صورت می‌گیرد، در خانواده‌ها هم این روز گرامی داشته می‌شود و ما بر این باوریم بهترین سنتی که وجود دارد، سپاسگزاری مردان از زنان هست که در این روز انجام می‌شود.

موقعیت زنان در ایران

زنان فرهیخته و خردمند کشورمان باید همچنان که در این ۳۶ سال با رژیم جنایت کار زن ستیز همواره در چالش و نبرد پبوده اند، بازهم به کمک و همراهی یکدیگر، زنجیر اسارت و بردگی را از دست و پای خود بگسلند، و خود را از شر آخوند آزاد کنند.
نقش زن در جامعه

از دیدگاه آمار، زنان، نیمی از شهروندان هرجامعه را تشکیل می دهند و از بابت خدمات ارزنده، گرانبها و کم نظیر این طبقه هر جامعه انسانی، بسیار منطقی و عادلانه است که از نظر قانونی هرکدام از زنان دارای حقوقی برابر با مردان باشند. به ویژه آن که بانوان در درازای تاریخ نشان داده اند که از هوش وکیاست سرشاری برخوردارند، و حتی در سرپرستی، کارگردانی، و مدیریت پاره ای از کارها، توانسته اند باکاردانی و دوراندیشی، بهترین برنامه ها را پیاده کنند و از مردان پیشی بگیرند.

ویژگی کارهای زنان

زن ستون و پایه اصلی یک خانواده است. زن، مادر است. او زجر می کشد، دوران بارداری را با همه ناراحتی ها تحمل می کند و فرزندانی به وجود می آورد که می توانند آینده ساز جامعه باشند. نقش دیگر زن، مدیربودن است که افراد خانواده خود را اداره نموده، و نخستین آموزگاری است که زبان بازکردن، حرف زدن، و حرکات موزون و گوناگون را به نوزاد می آموزد، و آنگاه او را به کودکستان و دبستان می فرستند.

نقش زن به عنوان مادر، پایان نایافتنی، و بی انتها بوده، و در آن شرط و قراردادی وجود ندارد. ویژگی و امتیاز دیگربانوان، همراهی، همکاری، و دلسوزی باشوهران خود می باشد که بی تردید بدون کمک آنان چرخ خانواده به جلو نمی رود، و با مشکلات و دشواری های بیشتری برخورد خواهد بود. به گفته دیگر، زنان بهترین یار و غمخوار و شریک دلسوز شوهرانند. چه بسا خانواده هایی که اگر نقش زن در آن نبود، از هم متلاشی می گشت.

آنچه را زن در جامعه انجام می دهد، مرد بهره می گیرد ولی خود از انجام آن عاجز و ناتوان است.
کارهای اجتماعی زن بیرون از خانه نیز در خورستایش است. زیرا زنان، مدیرانی دلسوز، مصمم، و با مسئولیتند. امروزه در شماری از کشورهای پیشرفته، حتی مدیریت و سرپرستی کارهای خشن فیزیکی و کار با ماشین های سنگین را به زنان که دارای حوصله و شکیبایی بیشتر از مردان می باشند، واگذار می کنند.

ادامه نادیده گرفتن حقوق زنان در جهان

با آن که کشورهای پیشرفته باختری سالیانی است که به ارزش والای زنان آگاهی و اعتراف دارند، ولی هنوز هم در بسیاری از آنها، حقوق کامل زنان در نظر گرفته  نشده و رعایت نمی شود. به عنوان نمونه، هنوز هم بانوان درازای کاربرابر، دستمزد نابرابر دریافت می کنند. و یا آن که آنان به پست ها و سمت های بالا که به خوبی شایستگی آن دارند، نمی رسند.

در جامعه غرب نیز با وجود تنگ نظری ها، بسیاری از زنان، توانستند به مقام و پست های بسیار حساس اقتصادی، تکنولوژی و علمی برسند.
شیر زنان کرد، مظهر شجاعت، دلاوری، پاکی و میهن دوستی اند. ما همه زنان، به ویژه زنان کرد، ترک زبان، لر، و بلوچ، عرب زبان، و گیلکی که فرهنگ راستین کشورمان را پاسداری می کنند، ستایش می کنیم و در برابرشان سر تعظیم فرود می آوریم.

مقام شامخ زن در اسلام را ببینید و تماشا کنید. اسلام و رژیم های اسلام زده از زن چه می خواهند؟. آیا سوای کنیزی، بردگی، کلفتی، و به صیغه در آوردن، هدف دیگری دارند؟

مقام شامخ زن در اسلام را ببینید و تماشا کنید. اسلام و رژیم های اسلام زده از زن چه می خواهند؟. آیا سوای کنیزی، بردگی، کلفتی، و به صیغه در آوردن، هدف دیگری دارند؟

ظلم و ستم به زنان در کشورهای جهان سوم

از تبعیض و ستم به بانوان در اروپا که بگذریم، در کشورهای جهان سوم مانند کشورهای مسلمان، به ویژه ایران، با قوانین ضد انسانی و حیوانی که اسلام برای بانوان به ارمغان آورده، و ولایت وقیح برگزار و اجرا کننده آن است، برخورد می کنیم. زنان در کشورهای جهان سوم، کمترین ارزشی را ندارند، و جامعه آنان را به عنوان برده و کنیز، و وسیله لذت بردن مردان، و کار در آشپزخانه می شناسد.

مقام شامخ زن در اسلام را ببینید و تماشا کنید. اسلام و رژیم های اسلام زده از زن چه می خواهند؟. آیا سوای کنیزی، بردگی، کلفتی، و به صیغه در آوردن، هدف دیگری دارند؟
برای نمونه می توان چند ظلم و ستم به زنان را این چنین برشمرد:
۱- حق داشتن چند زن که به راستی مرد را به فحشا و روسپی گری می رساند،
۲- قانون نامتناسب و غیرعادلانه توزیع ارث،
۳- لزوم رضایت شوهر برای مسافرت زن،
۴- به زناشویی در آوردن دختران خردسال،
۵- برگزیدن شوهر برای دختر خود بادادن مهریه بیشتر، که بدرستی نوعی تجارت و فروش دختران می باشد.

این ها و صدها قوانین ضد انسانی دیگر، جسارت و توهینی است که به مقام وارسته دختران، و بانوان کشورهای اسلامی وارد می شود. برپایی این قوانین غیر عادلانه، موجب گردیده که بسیاری از شوهران بی خرد و فرومایه و یا فرصت طلب بیشتر به مقام والای همسران زجردیده و باگذشت خود، توهین و جسارت کنند، و با آنان آن چنان که اسلام خواسته است، مانند کنیز رفتار نمایند.

یک نمونه از دهها زن ایرانی اسیر چنگال جنایت بار آخوند که وحشیانه در زندان ها بدن او را لخت می کنند، و حیوانی بنام حاج آقا، با شلاق سیمی به جان نازک و شکننده او می افتد و برای خود بهشت می خرد!.

شیر زنان کرد، مظهر شجاعت، دلاوری، پاکی و میهن دوستی اند. ما همه زنان، به ویژه زنان کرد، ترک زبان، لر، و بلوچ، عرب زبان، و گیلکی که فرهنگ راستین کشورمان را پاسداری می کنند، ستایش می کنیم و در برابرشان سر تعظیم فرود می آوریم. ما دلاوری های زنان  شجاع و برومند کرد را در دفاع از کردهای ایزدی اسیر در چنگال اهریمنان داعش دیدیم.

شیر زنان کرد، مظهر شجاعت، دلاوری، پاکی و میهن دوستی اند. ما همه زنان، به ویژه زنان کرد، ترک زبان، لر، و بلوچ، عرب زبان، و گیلکی که فرهنگ راستین کشورمان را پاسداری می کنند، ستایش می کنیم و در برابرشان سر تعظیم فرود می آوریم. ما دلاوری های زنان  شجاع و برومند کرد را در دفاع از کردهای ایزدی اسیر در چنگال اهریمنان داعش دیدیم.

تبعیض های خاص در باره زنان کشورمان

بانوان بزرگوار و شرافتمند کشورمان در این سه دهه چه زجرها را که نکشیدند؟، و چه تاوان ها را که پس ندادند؟. گمان نمی رود حتی در میان قبیله های جنگلی و بیابانی که هم چنان به حالت بدوی و به شکل پیشینیان زندگی می کنند، چنان قوانین یک طرفه، ضد بشری و پس مانده ای را بر زنان خود تحمیل کنند. این قوانین ارتجاعی و ضد انسانی اسلام علیه بانوان، موجب شرم و سرافکندگی هر انسان باشرف و باغیرت است، و در هرجامعه پیشرفته و متمدن، مردود و مطرود شناخته می شود.

از سه دهه پیش تاکنون، بانوان فرهیخته و میهن دوست ما، در برابر زن ستیزی و جورو ستم این رژیم مرگ و خون، و پشتیبانی از فردفرد هم میهننانمان، بی باکانه و راستانه ایستادند و برای هر عملکرد غیر انسانی، یورش وهرزگی رژیم، از خود مایه گذاشتند، و تسلیم خواسته های حیوانی و بی دادگری آنان نشدند.

ویژگی های زنان کشور خودمان

زنان کشورمان در این سه دهه ظلم و جور حکومت اسلامی، از خود فداکاری ها و جانفشانی هایی انجام دادند کم نظیر، استثانی، و در خور ستایش است:

بانوی گرانمایه، یل دلاور، رزمنده و پاسدار کشور ایران، در زمان هخامنشی ها . تنها یک ذره شرافت، انسانیت، وجدان و شعور لازم است که بتواند زنان دلاور و بی همتای کشورمان را ارج گذارد. بدانان بدیده احترام نگرد، و به یک مشت تازی پوسیده و گندیده چون فاطمه و علی و دیگران توسل پیدا نکند. روز زن، یعنی روز گرامیداشت این ابززنان تاریخ. - پیشتازی زنان در همه زمینه ها

بانوی گرانمایه، یل دلاور، رزمنده و پاسدار کشور ایران، در زمان هخامنشی ها . تنها یک ذره شرافت، انسانیت، وجدان و شعور لازم است که بتواند زنان دلاور و بی همتای کشورمان را ارج گذارد. بدانان بدیده احترام نگرد، و به یک مشت تازی پوسیده و گندیده چون فاطمه و علی و دیگران توسل پیدا نکند. روز زن، یعنی روز گرامیداشت این ابززنان تاریخ.
– پیشتازی زنان در همه زمینه ها

– پیشتازی زنان در همه زمینه ها

زنان در همه خیزش و اعتراضات علیه بی عدالتی و در راه دموکراسی در درون و بیرون ایران، همواره برنامه ساز، پیشتاز، و پیشاهنگ همه بوده اند. فیلم های موجود همگی بیان کننده این حقیقت است. کمپین یک میلیون امضاء در زیر نعلین آخوند خون آشام، گفتنی است، ولی باور کردنی نیست.

به راستی می توان گفت که همایش و خیزش سال ۸۸ مردم ایران ، بیشتر زاییده و نتیجه دلاوری، از خودگذشتگی، و سخت کوشی این شیر زنان است. شمار دستگیر شدگان، شکنجه و بدرفتاری شدن و مورد تجاوزقرارگرفتن به وسیله جلادان رژیم مرگبار، و آن هایی که که در این راه جان باختند، بسیار زیاد، باورنکردنی، و بی تردید پوشش دهنده و پوشاننده برگ های درخشان زرین تاریخ کشورمان در آینده خواهد بود.

این ویدیوی زیبا و شگفت انگیز خیزش زنان را در ۸ مارس ۲۰۰۹ و سرود خواندن به مناسبت این روز بزرگ نشان می دهد. دیدن و گوش کردن آن بر هر فرد فرهیخته ایرانی ضروری است.

۲- جانفشانی زنان در رستاخیز ۸۸

جنایت عظیم و وحشتناک رژیم در کشتار چندین هزار از جوانان برومند میهن پرست در دهه شصت درون زندان ها را بیشتر مردم ایران فراموش کردند. سکوت مردم، بزرگترین موفقیت و دستاور رژیم بود که توانست برای ۲۵ سال گذشته روی آن جنایت سهمگین سرپوش گذارد. ولی فداکاری، فریاد، و تلاش مادران و خواهران داغدیده اجازه نداد که این جنایت فراموش گردد. بر اثر تلاش پیگیر این بانوان، سرانجام دادگاه حقیقت یاب در لندن و لاهه برگزار شد، و جنایت کاران شناخته و در سطح بین المللی معرفی می شوند.

این فرتور خانم گوهر عشقی مادر داغدیده زنده یاد ستار بهشتی است. آیا شما از این بانوی گرانمایه شجاع تر، دلیرتر و بیباکتر دیده اید؟ زنی که در شرایط پیری و با فقر و ناتوانی راستانه در برابر جلاد بزرگ خامنه ای ایستاده، و کسی را جلو دار او نیست. ما در برابر این بانوی از جان گذشته و فداکار سر تعظیم فرود می آوریم و او را برتارک و سر خود می گذاریم که موجب افتخار هر ایرانی است. شما چه گونه فکر می کنید؟.

این فرتور خانم گوهر عشقی مادر داغدیده زنده یاد ستار بهشتی است. آیا شما از این بانوی گرانمایه شجاع تر، دلیرتر و بیباکتر دیده اید؟ زنی که در شرایط پیری و با فقر و ناتوانی راستانه در برابر جلاد بزرگ خامنه ای ایستاده، و کسی را جلو دار او نیست. ما در برابر این بانوی از جان گذشته و فداکار سر تعظیم فرود می آوریم و او را برتارک و سر خود می گذاریم که موجب افتخار هر ایرانی است. شما چه گونه فکر می کنید؟.

 موفقیت درخشان دختران

دانشجویان دختردرکشورمان، باگذراندن کنکور، رد شدن از هفت خان استثمار گرانه ولایت وقیح، و تحصیل در رشته های محدود دانشگاهها برای آنان، با بدست آوردن امتیازات و برتری نسبت به پسران، نشانه ای است از هوش و پشتکار والای کم نظیر دختران کشورمان. برپایی این قوانین غیر عادلانه، موجب گردیده که بسیاری از شوهران بی خرد وفرومایه و یا فرصت طلب بیشتر به مقام والای همسران زجردیده و باگذشت خود، توهین و جسارت کنند، وبا آنان آن چنان که اسلام خواسته است، مانند کنیز رفتار نمایند.

یک نمونه از دهها زن ایرانی اسیر چنگال جنایت بار آخوند که وحشیانه در زندان ها بدن او را لخت می کنند، و حیوانی بنام حاج آقا، با شلاق سیمی به جان نازک و شکننده او می افتد و برای خود بهشت می خرد!.

یک نمونه از دهها زن ایرانی اسیر چنگال جنایت بار آخوند که وحشیانه در زندان ها بدن او را لخت می کنند، و حیوانی بنام حاج آقا، با شلاق سیمی به جان نازک و شکننده او می افتد و برای خود بهشت می خرد!.

واکنش دیگر کشورها در باره زنان ایران

بی تردید، از دیدگاه دولت های دیگر و مردم جهان نیز، بانوان ایران در سرلوحه و پیشاهنگ جنبش آرام سال ۸۸ ، قرار دارند، و موجب زبانزد، افتخار، و یادآوری بیشتر جوامع جهانی بوده، و بی تردید در آینده به عنوان نمونه، از آن رونوشت و بهره برداری خواهد شد.

این ویدیو جریان مبارزات زنان در هم برابری مردها از ۲ سده پیش نشان می دهد و می بینیم که چگونه با تظاهرات مداوام و مقاومت های زیاد توانستند روز ۸ مارس را هرساله به عنوان روز زن در تاریخ جهانی به ثبت رسانند. دورد بر این زنان دلاور.

نکته پایانی:

امید واریم که دختران جوان و بانوان فرهیخته با بوجود آوردن واحدهای فرهنگی و سندیکاهای حمایت و پشتیبانی از حقوق زنان، و بادنبال کردن برنامه های انقلابی و انسانی خود، بتوانند پس از سرنگونی این رژیم زن ستیز، قوانینی پیشرفته، سازنده، و انسانی، دور از کینه و عقده ها، ویا دخالت هرمذهب ویا قومیتی، و یا هر پس ماندگی اجتماعی دیگر، به تصویب و به مرحله اجرا در آورند، تا موجب افتخار، سربلندی، و سرافرازی فرزندان این آب و خاک، و نسل های آینده ایران باشد.

همچنین، ما امیدوار و براین باوریم که در فردای آزادی کشورمان،۵۰٪ نمایندگان مجلس ملی، و ۵۰٪ کابینه دولت به بانوان اختصاص داده شود. گزینش شغل قضاوت، سرپرستی بنیاد های فرهنگی نیز زیبنده بانوان گرانمایه کشورمان است. به امید آن روز.

 • پرچم شیر و خورشید

  مرگ بر خامنه ای مزدور
  مرگ بر جمهوری کثیف و جنایتکار عسلامی

  • دموکلس

   سعی کن شعار هات یه مقداری متنوع بشه پرچم شیر خول و چل خیلی تکراری شده

   • پرچم شیر و خورشید

    دموکلس کسخل تو زیاد جوش نزن شیرت خشک میشه جوجه.
    مرگ بر خامنه ای تروریست

 • faghat kherad

  اسلام حق هر زن رو نصف مرد قرار داده و هر مرد مجاز به داشتن ۴ زن دائم و چندین صیغه است.ایا این رفتار غیر از نگاه جنسی به زن معنی دیگری دارد؟یک مرد با این تفکر تملک گونه در طی هزار و سیصد سال زن را نیز جزئی از مایملک خود پنداشته و هرگونه حقی را برای حضور زن در اجتماع منوط به اجازه پدر یا شوهر قرار میدهد. شاید پیروان محمد بگویند پیامبرشان میگوید بهشت زیر پای مادران است.باید عرض کنم اعمال انسان بیانگر تفکر واقعی اوست وگرنه هر دروغگویی زیبا حرف میزند.همین پیامبر در جایی میگوید با زنان مشورت کنید ولی به حرفشان عمل نکنید زیرا انها ناقص العقلتد. همین فاطمه زهرا که اینروزها از او به عنوان شهید یاد میشود ایا کسی از خود پرسیده است چرا مرد؟البته من امیدوارم همواره شیعه و سنی همدیگر را تکه پاره بکنند و هرگز به خرد جنعی نرسند.ولی ایا فاطمه ای که تا ۱۸ سالگی ۵ فرزند بدنیا اورده از نظر جسمی میتوانسته انسانی سالم مانده باشد.این بهره کشی جنسی از بانوی دوعالم توسط شیر خد ا ایا نامی غیر توحش اسلامی خواهد داشت.

  • کوپرنیک

   این جمله تست (البته من امیدوارم همواره شیعه و سنی همدیگر را تکه پاره بکنند و هرگز به خرد جمعی نرسند)
   از اینکه در این میان عده ای بیگناه اعم از کودک و زن و … نیز تکه پاره شوند احساس شادمانی میکنی؟؟؟ واقعا که حرومزاده ای تمام عیاری کثافت.
   بعد اسمتو گذاشتی فقط خرد؟؟؟ از این به بعد ما تو را به اسم فقط کثافت خواهیم خواند

   • دموکلس

    آقای کوپرنیک عزیز خودتو عصبانی نکن اینها یه مشت بهایی جیره خور و اجیر شده سگهای صهیونیستند که با ایران و ایرانی و اسلام عناد دیرینه دارند اما مطمئن باش هیچ گوهی نمیتونند بخورند

    • DARYOOSH

     این هم طرز تفکر یک بسیجی‌

    • پرچم شیر و خورشید

     دموکلس تو برو فعلن به رهبر دزد و جلادت بده.چون سرطان خون داره داره به درک واصل میشه.آخوند پیزری گندیده عمرش کفاف نمیده سرنگونی رژیم کثیفشو ببینه .همون گوهو تو بخور برات خوبه

     • دموکلس

      اون رهبر من نیست رهبر من خردی است که با هرگونه انقلاب ولو انقلاب ۵۷ مخالف است.
      رهبر من خردی است که معتقد به سکولاریزمی تمام عیار در همه صحنه های اجتماع است.
      رهبر من خردی است که معتقد است تنها مبنای اساسی و ابدی برای روابط متقابل اجتماعی اقتصادی فرهنگی و سیاسی قانون است و بس.
      و در نهایت رهبر من خردی است که معتقد است تنفر ما از حاکمیت سیاسی موجود نبایستی کشور را به ورطه جنگ داخلی و کشتار بیگناهان و هرج مرج داخل و تجزیه سوق دهد.
      اما امثال تو بطور مادرزادی فاقد شعور لازم برای درک چنین مواضعی هستید و مثل احمقها بر موضعی جاهلانه پافشاری میکنید اگر امثال بی شعورهایی مانند تو پشت سر رهبران فعلی جمهوری اسلامی سینه نزده بودند در سال ۵۷ ما اکنون درگیر چنین بحرانهای فراگیر در عرصه اجتماع نبودیم یعنی به نظر شما احمقها نمیشد رژیم شاه را وادار به رفورم کرد و حتما باید سرنگون میشد؟؟؟
      همین حماقت رو اکنون در مورد این رژیم دارید مرتکب میشید تا این سیکل باطل ادامه پیدا کنه وقتی بهتون میگم احمق منظورم توهین نیست واقعیتی رو پیرامون درک سیاسی عقب افتاده تون دارم به رخ تان میکشم شاید بخودتان بیائید

     • پرجم شیر و خورشید

      امثال تو هستن که به طور مادرزادی نفهم و بیشعور هستن
      امثال تو بودن که سال ۵۷ شعار مرگ مرگ سر دادن و حکومت گندیده آخوندی رو سر کار آوردن.
      امثال تو هستن که با اختلاص و فساد تو رژیم کثیف آخوندی لذت میبرن و به فقر و بدبختی ما میخندن.

     • دموکلس

      با چه زبونی به تو حالی کنم که من مخالف هر نوع سرنگونی هستم چه رژیم شاهی باشه یا رژیم آخوندی اما تو آنقدر نادانی که مخالفت من رو با هر نوع انقلاب بحساب طرفداری از آخوندا و رژیم میزاری هم رژیم شاه قابل اصلاح بود و هم رژیم فعلی.
      اما فلسفه سیاسی شما فلسفه سیاسی آفریقایی – آسیایی عقب مانده ای است که قادر به درک این موضوع نیست.
      در غرب در هر گونه انقلابی را تخته کردند اما این باب حماقت در کشورهای جهان سوم به برکت امثال تو همچنان باز است.
      خدا را شاکرم که حتی در سن هفت سالگی در حالیکه همبازیهایم شعار مرگ بر شاه را بر در و دیوار مینوشتند با همان کودکی آن شعارها را پاک میکردم.
      چرا نمیخواهی بفهمی با سرنگونی این نظام ایران به ویرانه دیگری چون سوریه عراق افغانستان و لیبی و … تبدیل خواهد شد. حال اگر کسانی چون من مخالف ایجاد چنین وضعیتی برای کشور عزیزمان ایران باشند باید از سوی امثال تو جیره خور نظام خوانده شویم؟؟؟ اگه ذره ای شرم داشتی از خودت بخاطر چنین ادعایی خجالت میکشیدی

     • پرچم شیر و خورشید

      رژیم جمهوری عسلامی سرتاپاش فاسده . سردمدارانش دزد و فاسدن . سپاه دزد و قاچاقچی که هر روز با قاچاق میلیونها دلار به جیب میزنه و می چاپه . بسیجی مزدور که اسید پاشی میکنه . نماینده های مجلسش دزدن و با اختلاص روی کار اومدن . خامنه ای دزد و دیکتاتور که باندش میلیونها دلار و پوند و یورو از دزدی نفت ایران به جیب میزنن . وزارت دزد و بد نام و آدم کش اطلاعات که کارش دزدی و ترور کردنه . سپاه دزد و وزارت بدنام اطلاعات کلی اسکله های قاچاق درست کردن و ثروت ایران رو دارن میچاپن. رژیم مشنگت ۸۰ میلیارد دلار فقط خرج رژیم اسد مرغابی کرده .
      فساد و اختلاص و دزدی توسط سردمداران دزد و ادم کش آخوندی داره بیداد میکنه و هر روز هم داره زیادتر میشه.
      اونوقت داخل ایران فقر و بیکاری و کشتار و اعدام و سرکوب و بدبختی وجود داره .همه سردمداران این رژیم کثیف تو ناز و نعمت هستن . اونوقت ما تو فقر و بیکاری و بدبختی زندگی میکنیم .
      تنها راه نجات ایران سرنگونی رژیم کثیف و دروغگو و جنایتکار و فاشیست مذهبی آخوندیه.

     • دموکلس

      هر چی دلت خواست گفتی فکر کردی ما روی ابرها داریم زندگی میکنیم یا از چیزهایی که گفتی بیخبریم و یا مثلا با ماهی ۱/۵ درآمد بالای خط فقر داریم پرواز میکنیم؟؟؟
      حرف اساسی من اینه که اگه قرار بود با انقلاب و حرکتهای براندازانه کاری از پیش رود در سال ۵۷ همه به اهدافشون میرسیدند. اما واقعیت چیز دیگه ای بود
      حال جنابعالی بفرمایید در صورت سرنگونی این رژیم آیا تضمینی هست که درگیر جنگی داخلی و طولانی مدت در داخل نگردیم؟؟؟ تا من هم زیر پرچمتون سینه بزنم

 • برابری انسانها

  تبریک روز زن و ازادی زنان مثل همه دنیا را ارزو داریم ایران تنها فقط کشور مسلمانی نخواهد دیگر بود که کشور های مسلمان و غیر ان دارای ازادی اجتماعی هستند نباید به اسم مذهب به زیر بار اعمالی که سلب ازادی های اجتماعی میشود رفت هم برای هم مرد و خصوصا زنان .