قرار است باشگاه پرسپولیس به دو لُمپن دزد واگذار شود ۹

اظهارات عجیب وزیر ورزش درباره لمپنیسم

وزیر ورزش حماقت و بی ادبی خود را در سخنرانی اخیرش به رخ پیشکسوتان فوتبال کشید. او در اظهارات نامی از کیروش نبرد ولی وی را متهم به لمپنیسم  و  تحقیر ملت ایران نمود. شاید اگر کشوری متمدن تر از ایران بود، همین اظهارات می تواند به دادگاهی شدن در تهمت زدن بدون مدرک بیانجامد و باید به کارلوس کیروش پرتغالی حق داد اگر از بی نظمی و لا ابالی گری دولت و فدراسیون فوتبال به فیفا شکایت کند.

کیروش یک ماه پیش بدلیل تحویل ندادن بازیکنان تیم امید می توانست یکطرفه قراردادش را فسخ و درخواست غرامت کند که دو هفته پیش این مشکل حل شد. اما چرا کارلوس کیروش بد است؟. چون از آقایان حرف شنوی ندارد. چون طوری قرارداد بسته است که جلوی فساد و دزدی آقایان گرفته شده است. کیروش به لمپن های دلال و مفت خور اجازه نداده است که بازیکنان ستاره را به خوردش دهند و بسیاری از از لمپن ها سرخورده و  تحقیر شدند!  بله کارلوس کیروش  بازیکنانی را بوسیله مشاورانش انتخاب کرده است که مورد نظر آقایان لمپن نیستند. فوتبال است دیگر، هر کس برای جلب نظر مردم سعی دارد کاری کند و بهره سیاسی ببرد.

hossein-hedayati-iran

بله! این آقای هزار میلیاردی که  پرونده جرایم اقتصادیش از یک وجب هم بیشتر است، روزگاری جوانی سپاهی بوده که آرمانهای امام هدف اصلیش بوده! بالاخره هم با دزدی و عوامفریبی همانند امامش تبدیل به یک لمپن تمام عیار شد! او به فقرا هم کمک می کند و بسیار دست و دل باز است ولی فقط برای عوام فریبی و لمپنیسم!

اما لمپن واقعی کیست؟

لمپن مانند مردم عادی که ثمره کار و رنجشان به جیب طبقات بالا و مستبد میرود ، تن به کار و تولید نمیدهند و چون سر نترس و گردن کلفتی دارد، اغلب در چپاول مردم توسط اشراف و مستبدان شرکت کرده و سهم خود را هر چند ناچیز، میگیرد. مشاغلی که لمپن به آن روی می آورد به هیچ وجه جنبه تولیدی نداشته و گردنه گیری است. (حال این گردنه ممکن است میدان تره بار باشد و یا جای دیگر) رشوه و  باج خوری از علایق لمپنهای خوش لباس است.

در فقر و فساد دولتی و  افسردگی های اجتماعی، بیم از آینده و افزایش مخاطرات شغلی و تحصیلی لمپنیسم رشد کرده و افزایش می یابد و این امر نقطه آغاز خطری برای جامعه محسوب می شود. جالب است که ایران دقیقًا در وضعیت بحران لمپنیسم همه گیر  قرار دارد. لمپن ها همه جا در فیس بوک و اینستاگرام با ماشینهای میلیاردی ظاهر می شوند و همگی هم پولهایشان را محصول سالیان دراز کار و کوشش خود و یا پدر جان معرفی می نمایند! .

حال شما بگویید که این همه کار آفرین موفق که در ایران هستند پس کارخانه هایشان کو ؟!. با این تعداد خودروی لوکس لا اقل ۵۰۰۰ کارخانه در سال باید افتتاح شود و مشکل بیکاری حل می شد! براستی این لمپنها چگونه با کارگاه حلب روغن به ثروتی در حد صاحبان برندهای جهانی رسیده اند؟. غیر از این است که بجای کار آفرینی فقط دلالی کرده اند و با در شیشه کردن خون مردم ثروتمند شده اند؟.

hoseein hedayati iranian murderer

حسین هدایتی که با سپاه آغاز کرده است امروز می خواهد پرسپولیس را ۳۰۰ میلیارد تومان بخرد! او ، بجای اعتراف به بالا کشیدن هزار میلیارد تومان از طریق پس ندادن وام  بانکها ، با رسانه ها شوخی می کند! بیچاره جوانانی که برای یک وام ۴ میلیون تومانی باید ناموسشان را هم گرو بگذارند!

بیایید شما و جناب وزیر ورزش را با دو لمپن تاریخی آشنا کنیم. دو نفر که بظاهر بسیار فقیرانه زندگی می کردند ولی برای حفظ قدرت هزاران نفر را به کشتن دادند:

علی ابن ابی طالب لمپن بزرگ تاریخ اسلام

علی ابن ابی طالب شخصیتی فریبنده و عوام پسند است. او مانند فقرا زندگی می کرد و به یتیمان و زنان بیوه کمک می نمود. اما کسی پرسید که مسبب و بانی یتیم شدن آن کودکان که بود؟. البته که علی بود! در زمان حکومت علی جنگهای داخلی و کشتار بسیار اتفاق افتاد. زمانی که علی از مردم کوفه خواست برای لشکر کشی به شام وی را کمک نمایند ایشان گفتند :

” شمشیرهایمان  کند شده است آن قدر که برادران خود را کشتیم ” و به علی پشت کردند.  در جنگها نیز دروغ و بی مروتی علی نمایان است . او از پشت به عمروبن عبدود  شمشیر  زد و پایش را قطع نمود و عمر به نشانه اعتراض پایش را به سمت او پرت نمود و بر صورت علی آب دهان انداخت. با وجودی که علی در این مبارزه با دشمنش از جوانمردی و مروت بدور بود ولی عوام فریبی و داستان سراییها حکایت از مروتش دارد که گزارش تاریخ عکس آن را نشان می دهد.

علی بر خلاف زندگی ساده اش ثروت هنگفتی را از غارت اموال ایرانیان بدست آورد که این ثروت را نه با زور بازو و عرق جبین که با  شمشیر و  خشونت بدست آورده بود. این در حالی بود که او با عوام فریبی تمام همانند ولگردها لباس می پوشید و غذا می خورد. مردم ما خود بپرسند که باعث و بانی یتیم شدن کودکان دوران علی که بود؟. آیا این خود علی نبود که با کشتار هزاران نفر در سه جنگ داخلی کودکان زیادی را یتیم نمود؟. پس کمک و انفاقش به فقرا و یتیمان عین تقلب و دروغ است.

 کیروش به لومپن های دلال و مفت خور اجازه نداده است که بازیکنان ستاره را به خوردش دهند و بسیاری از از لومپن ها سرخورده و تحقیر شدند! بله کارلوس کیروش بازیکنانی را بوسیله مشاورانش انتخاب کرده است که مورد نظر آقایان لومپن نیستند. فوتبال است دیگر، هر کس برای جلب نظر مردم سعی دارد کاری کند و بهره سیاسی ببرد.

جناب وزیر! خودت هم نفهمیدی لمپن کیست.. ولی : کیروش به لمپن های دلال و مفت خور اجازه نداده است که بازیکنان ستاره نما  را به خوردش دهند و بسیاری از از لمپن ها سرخورده و تحقیر شدند! بله کارلوس کیروش بازیکنانی را بوسیله مشاورانش انتخاب کرده است که مورد نظر آقایان لمپن نیستند. فوتبال است دیگر، هر کس برای جلب نظر مردم سعی دارد کاری کند و بهره سیاسی ببرد.

خمینی لمپنی که نیم میلیون کشته بر جای گذاشت

خمینی یک روحانی کم سواد بود که تخصص ترین کتاب نوشته وی یعنی تحریرالوسیله مایه مضحکه عام وخاص است. او هم همواره ساده زندگی می کرد ولی خانه اش یک بیمارستان و اتاق عمل داشت! بله این است ساده زیستی امام امت!  آیت الله طالقانی در یکی از آخرین سخنرانیهایش با مقایسه خمینی با شاه و رضاشاه به مردم هشدار داد که فریب وعده آب و نان و وعده مسکن خمینی را نخورند ولی کار از کار گذشته بود و طالقانی هم چند هفته بعد سر به نیست شد.

خمینی نه سواد و نه شعور اداره مملکتی به عظمت ایران را داشت. کل زندگی او در حوزه ها و نجاست و مطهرات سپری شده بود، ولی ناگهان با زرنگی و فریبکاری وعده هایی مردم فریب داد و به قدرت اول ایران بدل گشت. میزان بسیار زیادی ثروت از مصادره  و غصب اموال افراد بدست آمد که آنها را در پوشش کمیته امداد امام خمینی برای خود و خانواده اش نگه داشت . چنانکه بازماندگان خمینی از ثروتی کافی برای گذران زندگی برخوردار بودند و کمتر به سیاست وارد می شدند و بیشتر مشغول تفرج در باغها و اموال غصب شده توسط پدرشان بودند!

اما اعتماد مردم و فریب خوردن ایشان از خمینی باعث شد تعداد نیم میلیون از جوانان ایرانی یا اعدام شوند و یادر جنگ کشته گردند.مطابق منابع مستقل ایران بالغ بر ۵۰۰۰۰ هزار کشته در جنگ ایران و عراق داشته است که هرگز توسط رژیم اعلام نشد.

پرسپولیس و استقلال ورشکسته

دو باشگاه ورشکسته و بی صاحب پرسپولیس و استقلال را به فروش گذاشته اند. البته این دو باشگاه ار نظر فیزیکی هیچ ندارند! نه زمین تمرین و نه ورزشگاه و نه املاکی! تنها دو نام است که توسط دولت به فروش گذاشته شده است. آن هم به مبلغ حدود  ۳۰۰ میلیارد تومان یعنی ۱۰۰ میلیون دلار! این در حالیست که همگی کارشناسان اقتصادی از ضرر دهی و بی بازده بودن این دو باشگاه سخن می گویند. اما در این بین مشاهده کردیم که دو لمپن وارد کارزار شدند تا پرسپولیس را تصاحب نمایند.

پرسشی که پیش می آید اینکه چرا از بنگاههای سالم اقتصادی و کارخانه های صنعتی فراوان در ایران کسی خریدار پرسپولیس نیست و فقط دو مجرم  اقتصادی معلوم الحال در تلاشند که این ۱۰۰ میلیون دلار را پرداخت کرده و صاحب پرسپولیس شوند. علت را باید در اینجا جستجو کرد که فوتبال محل رد و بدل شدن پولهای هنگفت است و بهترین مکان برای پولشویی است. این دو لمپن کلاهبردار سعی دارند با تسخیر باشگاه پرسپولیس بر شهرت خود بیافزایند و  از پرسپولیس برای پاک کردن در آمد های ناپاک خود استفاده نمایند

 هدایتی پاسدار با بدهی و ثروت میلیارد دلاری

یک بیوگرافی خنده دار و مضحک از هدایتی موجود است که نکته روشنی را در بر ندارد. اما به هر حال پرونده او و جرائم اقتصادیش قطعی است. او با زرنگی شرکتهایی را خریداری می کرده است و با گرفتن وام بدون وثیقه مناسب، اقساط را نمی پرداخته و با این روش نزدیک به یک میلیارد دلار ثروت بدست آورده است. او با دلالی زمین و ارز توانسته است به این ثروت بیافزاید و البته آنرا در راه شهرت و فوتبال هزینه کرده است.میلیاردها تومان را در باشگاه استیل آذین ریخت و سپس میلیاردها در پرسپولیس هزینه کرد.

نکته جالب این که هدایتی ادعا می کند که خودش بدهکار نیست، بلکه شرکتهایش بدهکار هستند که بسیار ساده انگارانه است. او با دعوت از رسانه ها بارها به تبلیغات برای خود دست زده است و مثلاً با خبرنگاران به اوین رفته و تعداد زیادی از زندانیان بدهکار را آزاد نموده است. در لحظه اول این شاید جوانمردی و مروت بنظر بیاید ولی وقتی به تیم تبلیغاتی رسانه ها نگاه می کنی و وقتی می دانی که پولهای هدایتی همه غصبی و دزدی است، دیگر نمی توان او را تقدیر کرد. او دزدی مدرن  و لمپن است که خواسته ادای عیّاران و رابین هود را در آورد. چرا؟ بخاطر محبوبیّت!

persepolis iranian football team controlled by mafia

هدف این دو شخص که هر دو جرایم متعدد و میلیاردی دارند از خرید پرسپولیس چست؟. چه جایی بهتر از فوتبال برای پولشویی و شهرت؟. در فوتبال پولهای بزرگی جابجا می شود که راه را برای پاک کردن پولهای ناپاک باز می نماید. بله پرسپولیس سود دهی که ندارد و فقط بدرد رانت و پولشویی می خورد.

حمیدرضا سیاسی

حمید رضا سیاسی دوست امیر خادم  در وزارت ورزش بود که یک شبه به پرسپولیس آمد. برج سازی که شهرت در فوتبال برای ترقیش وسوسه اش کرد ولی پرونده فساد مالیی که داشت  بالاخره به زندانش فرستاد و پس از چند ماه او  را با وثیقه آزاد کرده اند و جرمش “تصاحب مال غیر ” گفته شده است. شما این  جرم را می توانید به دزدی و یا غصب تعبیر نمایید. چگونه است که یک مجرم و دزد سرگردنه مانند سیاسی به ریاست پرسپولیس میرسد؟. رانت آشنایی با امیر رضا خادم کافیست که باعث شود حمید رضا سیاسی  یک شبه مشهور شود و ظاهراً به او  هم ساخته و او هم شهرت و پولشویی را هدف از خرید پرسپولیس  قرار خواهد داد که طبیعی است!

سخن پایانی

شکی نیست که جامعه فاسد و دولت فاسد فضا را برای رشد لمپنها و عوامفریبی ایشان ایجاد نموده است.ما همواره باید این افراد بظاهر محترم را بشناسیم و اجازه  هرگونه دخالت را در مسایل زندگی مان به ایشان ندهیم. لمپنها با حکومت دست در یک کاسه دارند و  درنهایت دسترنج طبقه متوسط را بالا می کشند. ایشان ظاهری فریبنده دارند و ممکن است صدقه و کمکی هم به فقرا بنمایند ولی این تنها عوام فریبی است. اینگونه است که افرادی که جایشان پشت میله های زندان است در حال خریدن پرسپولیس با پول غصبی هستند و در آن طرف جوانان ما برای ۴ میلیون تومان وام ازدواج باید ناموسشان را هم گرو بانک بگذارند!

 

 

 • faghat kherad

  ایران کشور امام زمان است و با رهنمودهای ولی امر مسلمین و نایب بر حق قائم ال محمد اداره میشود.
  در ایران تا مذهب شیعه وجود دارد . فقر و فساد همیشگی خواهد بود. شاید متهم شوم به اینکه چرا میگوییم شیعه و نه اسلام!!!!
  اولا مذهب حاکم بر ایران شیعه است دوما اکثریت مردم ایران به این مذهب معتقدند. وگرنه سگ زرد برادر شغال است….
  مطلب کامل و همراه با توضیحات روشن بود. از نگارنده به نوبه خود سپاسگذارم.
  در مورد علی ابن ابیطالب و نوحه زندگیش هرکس با بانو بهاری مخالفت دارد به کتاب”علی نماد شیعه گری نوشته آله دالفک ” مراجعه بکند.

 • شیعه علی

  دهن نجستو اب بکش بعد اسم مردمردان تاریخ علی ع رو بیار. کل ایران و ایرانیا مدیون ال الله هستن . علی ع ما رو از استعمار ستنگران بنی امیه و ساسانی نجات داد . علی ع شیر خدا بود . هرچند شما ابلهاکه دا رو هم قبول ندارید

  • داریوش و میترا

   خیلی‌ ممنون که نشان دادی اسلام دین زور و اجبار است نه دین اختیار. همین

  • سرافراز پارسی‌

   چی‌ شد؟ علی‌ و دارو دسته‌اش ما را از استعمار ساسانیان نجات داد؟ عجب،اوضاعی ایست. یک مشت بیابان گرد وحشی به کشور ما تاختند، کشتند، سوزاندند، ویران کردند و اسیر کردند حالا تازه یک چیزی هم بدهکار شدیم. چرا؟ چون این آخوند‌های بی‌ همه چیز از قبال آن بیابان گردان نان میخورند.

   تو هم به تر است که بروی کمی‌ تاریخ بخوانی و بدانی که در موقع حمله آن بیابان گردان علی‌ چند ساله بود. اصلا این را برایت بگویم که یکی‌ از دلایلی که کسی‌ علی‌ را به خلافت قبول نداشت برای این بود که او برای چنین پست و مقامی بسیار جوان بود، خیلی‌ هم آتشی مزاج و بی‌ سیاست. انتخاب یک مرد جوان برای خلافت اصلا بر خلاف رسم قبیله‌های عرب بود.

 • داریوش و میترا

  این نو کیسه‌های بد قواره و بی‌ اصل و نسب ثابت کردند که این به اصطلاح “انقلاب” برای دزدی و چپاول بود و نه‌ برای خوشبختی‌ و آزادی.

  شرم بر شما شورشیان ۵۷ و آن “روشنفکران” احمقی که شما به دنبالشان به راه افتادید.

 • sohrab

  shieh Ali, man ridam to dahane to va on ali jakesh sag koshet, ake bache koney magar to madar jendeh Irani nisti , bas chera inghadar az kone in arab meykhori,ajadadeto in araba gaiedeand ha la dost dari ke biyand va nanat , Khahart begand,,man shashidam be heykale to va onahey ke sange in jakesharo be sineh meyzand

  • شیعه علی

   کله کیری تو افغانی هستی که این طوری حرف می زنی . با لهجه تایپ نکن . مثل من روون حرف بزن . اصلا بلدی فارسی حرف بزنی . اینکه عربا ننه تو و خواهر و ناموستو گاییدن و این طوری سگ شدی طبیعیه . ولی از اون ور افغانییا هم ننتو گاییدن که لهجه افغانی گرفتی . کونی ننه همین با غیرتای شیعه هستن که ننه و ابجی جنده تو و بقیه مادر جنده های مخالف راست راست تو ایران راه میرن و مییایید کسشر می گید . فعلا ناموس تو داره به ما کس میده . ایران دست ماست عمویی

 • sohrab

  Shieh Ali, Kire Harche Afganeye be kose nannat, agr nannato Afgahneyh begand ke behtar az Arbast, hadeaghal chon Kiereshon be koloftey Araba nist kose nannat geer nemeykhoreh, akhe kiri kodom bagheyrata ona ke dokhtare 6 saleshone be mardaye kirkolofte 60 saleh meydand ke begayandeshon,looool

 • شسیبلاتنمکگ

  من برای اولین و آخرین بار اتفاقی این سایت رو دیدم. آنچه که از نظرات مخاطبان میتوان برداشت کرد چیزی جز بی ادبی، تعصب و نادانی نیست. شما که اینقدر طرفدار آزادی هستید چرا نمیگذارید خود مردم تصمیم بگیرند. شاید بگویید نمیفهمند. به شما چه؟ واقعاً یکی از آرزوهای بزرگ زندگیم این است که احمقهایی مثل شما در این جهان وجود نداشته باشد. ترسوهای فراری